Актуальне Культура

1030-річчя Хрещення Русі-України

В кінці липня в Україні традиційно відзначають річницю Хрещення Русі-України князем Володимиром. Цього року – 1030 років відтоді, як князь Володимир охрестив киян. На урочистості завітали і представники Брошнів- Осадської селищної ради ОТГ. Перший заступник голови Брошнів-Осадської ОТГ Мельник Богдан , секретар Козаровська Лілія разом із виконавчим комітетом селищної ради святкували в Києві 1030-річницю з дня хрещення Русі-України.

Дійство розпочалось державним заходом на Володимирській гірці біля пам’ятника Святому рівноапостольному князю Володимиру Великому, де виступив Президент України Петро Порошенко. Зранку у Володимирському соборі Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет відслужив святкову літургію,яка продовжилась хресною ходою «Молитва за Україну» та завершилась молебнем на Володимирській гірці.
Глава УГКЦ Святослав Шевчук привітав усіх християн України з нагоди 1030-річчя Хрещення : «Бажаю усім нам керуватися своєю вірою в Бога, коли ми приймаємо важливі рішення в житті, щоб у будь-яких обставинах ми завжди залишалися християнами, а також зберегли цей дар, який наш народ (як найбільший національний скарб) з покоління в покоління передавав його своїм нащадкам» та додав: «Бажаю, аби наше християнство не було номінальним чи формальним, коли ми щось святкуємо, а щоб ми були християнами у нашому щоденному житті і нашою вірою в Бога керувалися тоді, коли ухвалюємо необхідні державні чи особисті рішення»

Бюджет Участі 2019

Бюджет участі

Онлайн черга

Онлайн черга

Молодіжна рада

Молодіжна Рада

Стрічка новин

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com