Актуальне Культура

1030-річчя Хрещення Русі-України

В кінці липня в Україні традиційно відзначають річницю Хрещення Русі-України князем Володимиром. Цього року – 1030 років відтоді, як князь Володимир охрестив киян. На урочистості завітали і представники Брошнів- Осадської селищної ради ОТГ. Перший заступник голови Брошнів-Осадської ОТГ Мельник Богдан , секретар Козаровська Лілія разом із виконавчим комітетом селищної ради святкували в Києві 1030-річницю з дня хрещення Русі-України.

Дійство розпочалось державним заходом на Володимирській гірці біля пам’ятника Святому рівноапостольному князю Володимиру Великому, де виступив Президент України Петро Порошенко. Зранку у Володимирському соборі Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет відслужив святкову літургію,яка продовжилась хресною ходою «Молитва за Україну» та завершилась молебнем на Володимирській гірці.
Глава УГКЦ Святослав Шевчук привітав усіх християн України з нагоди 1030-річчя Хрещення : «Бажаю усім нам керуватися своєю вірою в Бога, коли ми приймаємо важливі рішення в житті, щоб у будь-яких обставинах ми завжди залишалися християнами, а також зберегли цей дар, який наш народ (як найбільший національний скарб) з покоління в покоління передавав його своїм нащадкам» та додав: «Бажаю, аби наше християнство не було номінальним чи формальним, коли ми щось святкуємо, а щоб ми були християнами у нашому щоденному житті і нашою вірою в Бога керувалися тоді, коли ухвалюємо необхідні державні чи особисті рішення»

Бюджет Участі 2019

Бюджет участі

Онлайн черга

Онлайн черга

Молодіжна рада

Молодіжна Рада

Стрічка новин