Актуальне Виконавчий комітет Освіта Регуляторна діяльність

11 вересня ЗАСІДАВ ВИКОНКОМ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БРОШНІВ-ОСАДСЬКОЇ ОТГ

 

Пройшло чергове засідання виконавчого комітету, під час якого заслухали та обговорили 11 важливих питань порядку денного, що стосувалися різних сфер життєдіяльності ОТГ.
Про підсумки організованого відпочинку та оздоровлення дітей в літку 2018 року доповіла начальник відділу освіти селищної ради ОТГ Лариса Чалчинська. Як зазначила доповідач, на проведення літньої оздоровчої кампанії 2018 року 195 здобувачів освіти відпочило та оздоровилось за кошти селищного бюджету. Лариса Чалчинська подякувала депутатському корпусу Брошнів-Осадської селищної ради та Назарію Іваніву, завдяки яким діти Брошнів-Осадської ОТГ мали змогу оздоровлюватись у ДОЦ «Зоряний» (Запорізька обл.), ЛОК «Перлина Карпат», ЛОК «Лімниця», в наметовому містечку в урочищі «Конвалія», у пришкільному духовному таборі та пришкільному мовному таборі, де для дітей було організовано розважально-спортивні заходи та різноманітні краєзнавчі екскурсії. А також за кошти державного бюджету оздоровили четверо дітей у ДПУ «МДЦ «АРТЕК»(м.Київ), ДП «УДЦ «Молода гвардія» (м.Одеса) та 8 дітей оздоровилось за кошти обласного бюджету  в ЛОК «Сокіл». Доповідач підкреслила, що освітні заклади Брошнів-Осадської ОТГ здані в експлуатацію до початку навчального року. У Брошнів-Осадському ліцеї, Креховицькій та Кадобнянській гімназії  запрацювала Нова українська школа.
В ході засідання виконком прийняв рішення про створення робочої групи зі створення та організації діяльності ЦНАПу Брошнів-Осадської селищної ради ОТГ, про стан розвитку дошкільної освіти у Брошнів-Осадській ОТГ, про підсумки виконання плану соціально-економічного розвитку і бюджету Брошнів-Осадської селищної ради ОТГ за І півріччя 2018року.
Відтак члени виконавчого комітету надали статус особи, яка проживає, працює(навчається) на території гірського населеного пункту – села Креховичі, присвоїли поштові адреси та прийняли рішення про впорядкування нумерації будинків, надали дозвіл на газифікацію індивідуального житлового будинку.

Про автора

Yaroslav Rakoveckiy

Додати коментар

Натисніть тут, щоб залишити коментар

Бюджет Участі 2019

Бюджет участі

Онлайн черга

Онлайн черга

Молодіжна рада

Молодіжна Рада

Стрічка новин