Cуспільство Актуальне Культура Селищна рада

19 ТРАВНЯ – ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ПОЛІТИЧНИХ РЕПРЕСІЙ

 
Щороку в третю неділю травня ми в жалобі схиляємо голову перед нашими співвітчизниками, котрі стали жертвами тоталітарно-репресивного режиму.

Мільйони безвинних людей – інтелігенцію та трудову еліту нашого  народу – було знищено чи приречено на муки та голодну смерть у таборах, заслано в далекі безлюдні землі.

Цей день започаткований указом Президента України у 2007 році задля гідного вшанування гіркої долі репресованих, привернення уваги суспільства до трагічних сторінок в історії України, викликаних насильницьким впровадженням комуністичної ідеології.
У День вшанування пам’яті жертв політичних репресій, 19 травня, у Брошнів-Осадській ОТГ обмежено розважальні заходи, на будинках та спорудах приспущений Державний прапор України. Всупереч нелюдським знущанням та величезним втратам, український народ зміг вистояти та здобути омріяну поколіннями незалежність. Та відгомін тоталітарного минулого знову нагадує про себе кривавими подіями на сході України.
Наш священний обов’язок – навіки зберегти в пам’яті народу ті трагічні сторінки історії та ніколи не допустити їх повторення.

Вічна пам’ять невинно закатованим. Молимося за душі всіх, хто загинув у ті страшні роки.
 

Бюджет Участі 2019

Бюджет участі

Онлайн черга

Онлайн черга

Стрічка новин