Cуспільство Актуальне Освіта

217 випускників Брошнівського ПЛПЛ попрощалися із навчальним закладом

27 червня у Народному домі пройшла урочиста церемонія вручення дипломів випускникам Брошнівського ліцею, які уже опановували свою майбутню професію. Із теплими, щирими словами привітань і побажань до випускників звернулися директор ліцею Віра Іванів, майстер виробничого навчання Ганна Кірієнко. Усі бажали юним особистостям оптимізму, натхнення, наполегливості, кар’єрних досягнень, реалізації задумів і цікавих починань.
У добру, щасливу дорогу дорослого життя уже колишніх учнів поблагословив о.Володимир Майка, закликавши до спільної молитви. Подякували за мудрі поради, змістовні заняття своїм наставникам та батькам випускники.
Між зворушливими і натхненними промовами звучали музичні композиції у виконанні учнів ліцею та керівника художньої самодіяльності. Кращих спортсменів та активних учасників художньої самодіяльності нагородили грамотами. Відтак випускникам вручили атестати та дипломи, із яких дев’ять – з відзнакою відзнакою.
Тепер ринок праці Івано-Франківської області поповнився робітничими професіями, які нині актуальні і затребувані на ринку праці. Тому для юних випускників розкриються широкі можливості проявити себе. У добру путь випускники.

 

Про автора

Шепіда Марія

Додати коментар

Натисніть тут, щоб залишити коментар

Бюджет Участі 2019

Бюджет участі

Онлайн черга

Онлайн черга

Молодіжна рада

Молодіжна Рада

Стрічка новин