Cуспільство Актуальне Духовність Культура Освіта Селищна рада

У Брошнів-Осадській ОТГ відбувся фестиваль “Феєрія української коляди”

Сьогодні у Брошнів-Осадській ОТГ пройшов різдвяний фестиваль “Феєрія української коляди”, який зібрав 12 кращих колективів не тільки територіальної громади, але й Рожнятівщини, Долинщини та м. Івано-Франківськ. Близько чотирьох годин у храмі Вознесіння Господнього у Брошнів-Осаді лунали колядки, щедрівки, віншування, були представлені  театралізоване дійство та вертеп. Програму фестивалю відкрив творчий колектив с. Брошнів вражаючою різдвяною містерією про народження Христа. Творчі колективи з Івано-Франківська, Кадобної, Крехович, Брошнів-Осади, с. Брошнів, с.Раків, с. Нижній Струтинь, вокалістки  Діана Пулик та Ірина Томків  подарували парафіянам неповторні враження і незабутні емоції. Так яскраво, емоційно та артистично і завершили цикл новорічно-різдвяних свят. Це уже третя «Розколяда» Брошнів-Осадської ОТГ. Кожному хоровому колективу вручили подяку на згадку про подію, яка об’єднує, надихає та наповнює духовним змістом.

Божого благословення побажав настоятель храму Святого Вознесіння Господнього отець-декан Володимир Майка: «Коляда – це подяка Господу, маленький дарунок нашого серця за його доброту і любов. Тож нехай Всевишній прийме з наших уст ці дорогоцінні дарунки люблячих дітей, які прийшли прославити Христа. Дякую голові нашої ОТГ Назарію Іваніву за підтримку і примноження духовних цінностей у громаді. Бог об’єднує людей. Нехай духовна пісня творчих творчих колективів примножує віру у серцях людей, та закликає Божу благодать на нашу ОТГ. ».

Голова Брошнів-Осадської ОТГ Назарій Іванів подякував отцю-декану Володимиру Майці та о. Олегу Ангельчуку за благословення та різдвяну атмосферу, оргкомітету з підготовки та проведення розколяди, ведучим, усім творчим колективам за неймовірні враження, яскраве і неперевершене виконання. Слова вдячності адресував усім, хто завітав на свято. «Нехай здійсняться всі ті віншування, які линули із вуст творчих особистостей. Нехай Господь Бог оберігає, добро і достаток посилає!», – побажав парафіянам Назарій Іванів.

Бюджет Участі 2019

Бюджет участі

Онлайн черга

Онлайн черга

Молодіжна рада

Молодіжна Рада

Стрічка новин