Cуспільство Актуальне Культура

Аматорські колективи Брошнів-Осадської ОТГ підтвердили звання «народний» та «зразковий»

10 травня у районному будинку культури пройшов концерт, де аматорські колективи району підтверджували звання «народний» та «зразковий».
У святі музики і пісні, приуроченому Дню матері, взяли участь колективи Брошнів-Осадської ОТГ, а саме: аматорський вокально-інструментальний ансамбль «Карпатські Зорі», народний аматорський вокальний ансамбль «Гердан», дитячий зразковий аматорський хореографічний колектив «Водограй» та народний аматорський вокальний ансамбль Клубу с.Брошнів.
Подібна атестація проводиться раз на три роки і стимулює колективи зі званням удосконалюватись та творчо розвиватись.
Цього року підтверджували рівень своєї майстерності десять колективів. Звітний концерт – це прекрасне дійство таланту, де присутні любов до мистецтва та традиції рідного краю. На святі можна було відчути поєднання різних стилів, жанрів та поколінь виконавців.
Підводячи підсумки, від всіх членів комісії зі словами вдячності, гордості та побажань нескінченної тяги до своєї праці виступила провідний спеціаліст управління культури Івано-Франківської ОДА Христина Гук .
За результатами роботи комісії звання підтвердили всі десять колективів а особливо відзначили за креативність та новаторський підхід до вокального мистецтва колектив «Гердан» керівник Ігор Тринчук.
Вітаємо!

Бюджет Участі 2019

Бюджет участі

Онлайн черга

Онлайн черга

Молодіжна рада

Молодіжна Рада

Стрічка новин