Cуспільство Культура

Благодійний концерт на підтримку онкохворого 6-річного Максима

21 листопада у Народному домі  Брошнів-Осади зібралося чимало небайдужих до чужого горя людей. Цього дня тут відбувся благодійний концерт на підтримку 6-річного Максима Волчовського з міста Болехів. У хлопчика виявили пухлину у черевній порожнині.Дитина потребує на операцію майже 100 000 дол.

США.

Мама хлопчика розповідає, що вони зараз знаходяться у відділенні онкогематології обласної дитячої клінічної лікарні Івано-Франківська: “Остаточний діагноз буде дещо пізніше, після результатів гістології, та пункції (операції) на лімфовузлі. В черевній порожнині об’ємне пульсуюче утворення великих розмірів (в діаметрі 11 см). Нас орієнтують на великі, для нашої родини, неосяжні суми коштів, для спроби подолання недуги, в залежності від типу, виду, та термінів новоутворення. Від цього залежить і країна, в якій можна з цим справитись, ” – каже жінка.
Голова Брошнів-Осадської ОТГ Назарій Іванів вирішив залучити мешканців громади до доброї справи та одразу ж ініціював проведення у селищі концерту для збору коштів.

Дякуємо талановитим дітям та небайдужій громаді за ту важливу справу, до якої всі сьогодні долучилися! Бажаємо Максимкові швидкого одужання, а всім організаторам, учасникам та глядачам благодійного концерту нехай їх добро повернеться сторицею.

Онлайн черга

Онлайн черга

Стрічка новин