Cуспільство Актуальне

Ближче до громади: у Брошнів-Осадській ОТГ запрацювала поліцейська станція

Більше 20 днів працює поліцейська станція у Брошнів-Осадській ОТГ. Це філіал районного відділення поліції. Там дислокуюється дільничний інспектор та група швидкого реагування. Як працює поліцейська станція в ОТГ, з якими проблемними питаннями найчастіше звертаються мешканці громади до правоохоронців, розповів старший дільничний інспектор Рожнятівського відділення поліції, який обслуговує поліцейську станцію в Брошнів-Осадській ОТГ, Віталій Рибчак:

 • Присутність поліції позитивно оцінена людьми: їм безпечніше і спокійніше, коли поліція поруч і не потрібно їхати у Рожнятів, а звертатися безпосередньо до нас. Особливо важко було добиратися до райцентру літнім людям. А тепер більшість звернень та заяв ми уже приймаємо тут на місці, у поліцейській станції, що у Народному домі. Також дуже добре, що нам надали транспортний засіб, завдяки чому ми можемо оперативно реагувати на виклики. Особливо тішить, що люди оцінюють і дякують працівникам за роботу.
 • А як щодо кількості правопорушень і злочинів?
 • Відколи запрацювала поліцейська станція злочинів і правопорушень стало менше. Люди частіше звертаються до нас з метою врегулювання ситуації. Розбираємось, допомагаємо, роз’яснюємо. І, як ми уже переконалися, профілактичні бесіди, буває, ефективніші ніж саме притягнення до відповідальності. Іноді достатньо розмови і попередження, щоб правопорушник заспокоївся і з метою уникнення покарання не вчиняв протиправних дій.
 • Зі свого кабінету Ви можете спостерігати, що відбувається у школах, чи інших установах, на вулицях, адже на монітор виведені камери відеонагляду. Це ж відповідно полегшує роботу?
 • Звичайно, відеоспостереження дає можливість розкрити злочин, як то кажуть, по «гарячих слідах».
 • Чи вдалося уже розкрити такі злочини?
 • Так. Ось нещодавно розкрита крадіжка велосипеда, а мешканця Брошнів-Осади, який вчиняв протиправні дії, притягнуто до відповідальності.
 • За час роботи Поліцейської станції скільки уже надійшло звернень? З якими питаннями люди найчастіше звертаються до правоохоронців?
 • Відколи відкрили Поліцейську станцію уже надійшло близько 20 звернень, і це переважно щодо насильства в сім’ї, хуліганських дій та спірних питань із землею. Ці питання є найпроблематичнішими.
 • Отож мешканцям ОТГ стало значно простіше звертатися до правоохоронців за допомогою, а поліції не треба витрачати час та пальне, на дорогу з райцентру до місця пригоди, адже вони майже поруч. А от часто люди цікавляться, за яким номером викликати поліцію, окрім загальновідомого – 102?
 • Мешканці громади також можуть викликати поліцію за номером телефону 067 34 21 322 – група реагування Рожнятівського відділення поліції.
 • Дякую за змістовну і цікаву розмову. Безпечної роботи та законослухняних громадян. Нехай у нашій громаді буде спокійно і надійно.

Про автора

Шепіда Марія

Додати коментар

Натисніть тут, щоб залишити коментар

Бюджет Участі 2019

Бюджет участі

Онлайн черга

Онлайн черга

Молодіжна рада

Молодіжна Рада

Стрічка новин

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com