Брошнів-Осадська дитяча школа мистецтв ім. Володимира Івасюка

Брошнів-Осадська дитяча школа мистецтв ім. Володимира Івасюка

Брошнів-Осадської обєднаної територіальної громади
Юридична адреса: 77611, вул.22 Січня,49, смт.Брошнів-Осада Івано-Франківської обл.
тел. (03474)46-2-28
Директор ДШМ: Катерина Іванівна Тринчук
Завуч ДШМ: Ярослав  Іванович Тринчук
    Брошнів-Осадська музична школа до 1997 року була філіалом Рожнятівської музичної школи. У 1987 році на базі філіалу було відкрито самостійну дитячу музичну школу. Директором школи тоді призначили Тринчук В.М.
     У 2000 році, після завершенням будівництва нового  приміщення, дитячу музичну школу було реорганізовано в дитячу школу мистецтв. В 2002 році школі присвоїли ім’я відомого поета та композитора Володимира Івасюка.
    Із 1997 року директором школи є Тринчук Катерина Іванівна.
    Брошнів-Осадська ДШМ ім. В.Івасюка – це початковий спеціалізований мистецький навчальний заклад, який здійснює навчання і виховання дітей, керуючись Конституцією України, відповідними законами Кабінету Міністрів України, Міністерства культури і мистецтв України, Міністерства освіти та наук України, наказами управління культури, національностей і релігій Івано-Франківської облдержадміністрації та положення про початкові спеціалізовані мистецькі заклади.
     У нашій школі навчається 230 учнів. Вони опановують гру на музичних інструментах: фортепіано, скрипка, акордеон, баян, бандура, гітара; опановують мистецтво вокалу, образотворче мистецтво  та хореографічне мистецтво.
     З 2018 року Брошнів-Осадська ДШМ ім В.Івасюка підпорядкована Брошів-Осадській об’єднаній територіальній громаді.

Бюджет Участі 2019

Бюджет участі

Онлайн черга

Онлайн черга

Молодіжна рада

Молодіжна Рада

Стрічка новин

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com