Cуспільство Актуальне Селищна рада Спорт

У Брошнів-Осаді відкрили мотузковий парк в рамках відзначення Дня захисту дітей

Сьогодні діти Брошнів-Осадської ОТГ отримали неординарний подарунок до свята – у парку біля Брошнів-Осадського Народного дому урочисто відкрили зону активного дозвілля для дітей  – ігровий майданчик на базі мотузкового парку. Отець Олег Ангельчук освятив простір відпочинку та поблагословив.

Юні спортсмени провели мастер-клас для своїх друзів, як пройти захоплюючий маршрут розважального комплексу. Зарядили позитивною енергією учасників святкового дійства запальним і драйвовим танцем черлідинг-групи дівчат. Дітей пригощали солодкою ватою, цукерками та розважали аніматори. На майданчику панувала піднесена святкова атмосфера, лунав дитячий сміх і радісні вигуки. Після розваг та дискотеки під відкритим небом діти переглянули мультфільм.

Мотузковий парк – це спільний проект селищної ради Брошнів-Осадської ОТГ та благодійної організації «Серце Марії». Споруджений він у рамках проекту «Активна громада – здорова громада», грант на який БО отримала за програмою «Разом до успіху» від Центру громадських ініціатив. Вартість об’єкта 92 тис. грн, з яких 50 тис. виділили з місцевого бюджету ОТГ та 42 тис. грн – кошти у рамках проекту.

За словами голови благодійної організації «Серце Марії» Люби Гультайчук, такі розваги насправді дуже корисні для дітей, оскільки розвивається моторика, працюють усі м’язи,

“Завдяки підтримці селищної ради та сприяння голови Брошнів-Осадської ОТГ Назарія Іваніва спільними зусиллями ми можемо створити для наших дітей хороші умови цікавого і активного дозвілля», – наголосила Любов Гультайчук .

«Дуже важливо, щоб наші діти росли здоровими та щасливими, щоб не сиділи вдома за комп’ютерами та ґаджетами, а активно відпочивали: гралися, розважалися, змагалися і фізично розвивалися. Така атракція стимулюватиме дітей до рухової активності та передусім буде корисною для їх здоров’я. Цей мотузковий парк – приклад спільної і злагодженої роботи. Тішить, коли є такі результати», – наголосив Назарій Іванів.

Про автора

Шепіда Марія

Додати коментар

Натисніть тут, щоб залишити коментар

Бюджет Участі 2019

Бюджет участі

Онлайн черга

Онлайн черга

Молодіжна рада

Молодіжна Рада

Стрічка новин