БРОШНІВ-ОСАДСЬКА МІСЬКА БІБЛІОТЕКА

Брошнів-Осадська міська бібліотека знаходиться в приміщенні Народного дому і  займає одну кімнату площею 126м2. Бібліотека була створена в 1958 році як бібліотека профкому ЛК “Осмолода” на базі Брошнівського лісокомбінату. Спочатку бібліотека займала невелику кімнату площею 18 м².

В 1961 р. бібліотека перейшла в приміщення новозбудованого Будинку культури, де розміщена і досі. З 1 липня 1993 року бібліотека перейшла до Рожнятівської ЦБС і з профспілкової була перейменована на Брошнівську міську бібліотеку.

На 1 січня 2018 року документальний фонд налічував 15220  примірників, в тому числі 2 акварелі художника В. Харченка «Бойківська оселя» і «Вечір в горах».

Бібліотека обслуговує 1300 читачів, з них 430 – юнацтво, віком від 15 до 21 року (працює кафедра юнацтва). Склад користувачів бібліотеки різноманітний: робітники, службовці, інженерно-технічні працівники, місцеві бізнесмени, продавці, вчителі, працівники дитячого садка, лікарі, пенсіонери, учні ЗОШ та ліцею, студенти.

Вже не один рік бібліотечні працівники спільно з користувачами підтримують акції «Подаруй книгу бібліотеці», «Бібліотечна книга повертається до рідного дому», «Допоможи бібліотеці, допоможи собі». За час існування цих благодійних акцій документальний фонд Брошнів-Осадської міської бібліотеки поповнився на 377 друкованих видань як подарунок користувачів.

В бібліотеці діють постійні виставки, які періодично поповнюються книгами   з нових надходжень і змінні виставки до пам’ятних дат, ювілеїв письменників та визначних історичних осіб.

Бібліотека організовує і проводить різноманітні просвітницькі і дозвільні заходи по популяризації літератури, які націлені на висвітлення історичних подій, відзначення державних, народних та релігійних свят.

В 2009 році Брошнівська міська бібліотека разом з іншими трьома бібліотеками Рожнятівської централізованої бібліотечної системи взяла участь у конкурсі «Організація нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до Інтернету» в рамках програми «Бібліоміст». В січні 2010 р. всі ці бібліотеки стали переможцями першого раунду конкурсу. Вигравши грант, в рамках проекту Брошнівська міська бібліотека отримала набір обладнання, який включав: три комп’ютери, ліцензійне програмне забезпечення, принтер і сканер.

Разом із традиційними бібліотечними послугами, наша бібліотека надає сервісні послуги: користування послугами Інтернет, пошук інформації у всесвітній електронній мережі, запис інформації на флешку або компакт-диск, електронний набір будь-якого тексту, комп’ютерний переклад тексту, сканування та друк інформації на принтері, виготовлення ксерокопій, відправлення кореспонденції в будь-яку точку світу по e-mail, спілкування за допомогою програми ICQ, яка дозволяє користувачам обмінюватись повідомленням в реальному часі, а також є можливість спілкуватися та бачити людину одночасно за допомогою програми Skype та інше.

Послугами Інтернет-центру бібліотеки користуються 432 особи.

З метою реклами бібліотеки та послуг, які ми надаємо, наша бібліотека веде свій блог для відображення різних аспектів інтелектуальної та професійної діяльності книгозбірні. На сторінках блогу розміщена інформація про всі заходи і події, які відбуваються в бібліотеці.

В Брошнів-Осадській міській бібліотеці – 2 працівники: завідуюча Чернишова Л.М. та бібліотекар –

Хоптій Ю.В.

Бюджет Участі 2019

Бюджет участі

Онлайн черга

Онлайн черга

Молодіжна рада

Молодіжна Рада

Стрічка новин

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com