Cуспільство Актуальне Медицина

Брошнів-Осадська міська лікарня знову поповнилася новим медобладнанням

Відтепер пацієнтки Брошнів-Осадської ОТГ, які підписали декларації із сімейним лікарем, можуть безоплатно пройти УЗД-обстеження органів малого тазу вагінальним датчиком. І уже не потрібно їхати у Калуш, Рожнятів чи Івано-Франківськ. Медичне обладнання придбано за сприяння голови Брошнів-Осадської ОТГ Назарія Іваніва, щоб зробити медичні послуги доступнішими для мешканців громади. Як записатися на УЗД-діагностику та які переваги нового обладнання розповіла лікар з УЗД Христина Возняк.

  • Щодня у Брошнів-Осадській міській лікарні ми безоплатно проводимо близько 30 УЗД-обстежень. Тож це обладнання справді необхідне.
  • Наскільки інформативний цей вид діагностики?
  • Особливо інформативне вагінальне УЗД, яке проводять за допомогою вагінального датчика. Саме цей вид УЗД дозволяє діагностувати позаматкову вагітність і вагітність на ранніх строках. До того ж при вагінальному методі УЗ-діагностики пацієнтці не треба випивати 2 літри рідини і мучитися від почуття переповненості сечового міхура.
  • А якщо у жінки немає жодних скарг, чи є необхідність робити УЗД?
  • Звичайно. Загальновідомо, що більшість жіночих захворювань протікає безсимптомно, тому УЗД органів малого тазу і профілактичний огляд у гінеколога 2 рази на рік – запорука жіночого здоров’я.
  • Як часто потрібно проходити УЗД-діагностику. Зазвичай звикли вважати, що жінці необхідно пройти УЗД для уточнення діагнозу, які захворювання можна діагностувати за допомогою УЗ-апарату?
  • За допомогою УЗД можлива діагностика більшості гінекологічних захворювань на ранньому етапі. Проводячи діагностику, лікар з УЗД може виявити вогнища ендометріозу, поліпи, міому та інші захворювання органів малого тазу.
  • Як пройти УЗД у Брошнів-Осадській міській лікарні?
  • Попередньо пацієнт звертається або до свого сімейного лікаря чи терапевра, з яким підписав декларацію, або до гінеколога, де отримує направлення на УЗД-діагностику. Працюємо з 8:00 до 16:00 год. Після обстеження людина отримує на руки медичний висновок і рекомендації щодо подальших дій.
  • Дякую за важливу інформацію, яка справді буде корисною для жителів громади.

Вкотре нагадуємо, що для всіх жителів Брошнів-Осадської ОТГ, які підписали декларацію зі своїм сімейним лікарем у Брошнів-Осадській міській лікарні, Креховицькій АЗПСМ та Кадобнянському ФАПі цілком БЕЗОПЛАТНО надаватиметься весь спекрт медичних послуг, що передбачені Наказом №504 МОЗ України від 19.03.2018 .

 

Бюджет Участі 2019

Бюджет участі

Онлайн черга

Онлайн черга

Молодіжна рада

Молодіжна Рада

Стрічка новин

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com