Cуспільство Актуальне Селищна рада

Брошнів-Осадська ОТГ отримала соціальне таксі

Сьогодні голова ОДА Олег Гончарук особисто вручив ключі від спеціалізованого автомобіля голові Брошнів-Осадської ОТГ Назарію Іваніву.
Транспортний засіб функціонуватиме на базі відділу соціального захисту селищної ради Брошнів-Осадської ОТГ. Викликати «Соціальне таксі» можна буде за попереднім записом. Автомобіль використовуватиметься для перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату. Відтепер мешканці громади, які потребують додаткової турботи, зможуть безплатно скористатися автомобілем, щоб дістатися до медичних закладів та адміністративних будівель.
В урочистостях з нагоди відкриття служби “Соціальне таксі” та отримання нового спецавтомобіля взяли участь очільник ОДА Олег Гончарук, голова РДА Ірина Люклян, голова райради Василь Рибчак, голова Брошнів-Осадської ОТГ Назарій Іванів, священослужителі, люди з особливими потребами, вихованці та фахівці Центру реабілітації, працівники селищної ради та закладів культури, ЗМІ.  Отець-декан Володимир Майка закликав присутніх до спільної молитви, а отець-капелан Іван Креховецький освятив спецавтомобіль.

Відтак голова ОДА Олег Гончарук привітав громаду із ще однією важливою подією у сфері соціального обслуговування, зазначивши, що такий крок з боку держави є дуже важливим, адже люди з інвалідністю потребують особливої уваги. Усе це допомагає такій категорії людей соціалізуватися і відчути, що їхні проблеми небайдужі владі.
За соціальне таксі голова Брошнів-Осадської ОТГ подякував перш за все Президенту України Петру Порошенку, за те що ініціював таку програму, а також Народному депутату України Анатолію Диріву та голові ОДА Олегу Гончаруку за сприяння і підтримку.
«Я вдячний Богу, що ми змогли зреалізувати такий важливий проект. Відрадно, що наша громада серед тих, хто отримала таку важливу соціальну допомогу, адже тоді люди з обмеженими функціональними можливостями стануть мобільнішими. Наше завдання, зробити усе можливе, щоб соціальні послуги та соціальне обслуговування жителів нашої громади, які потребують підтримки і допомоги, стали доступнішими», – наголосив Назарій Іванів.
Мама хлопця з особливими потребами Надія Кудибін адресувала по-особливому теплі слова вдячності Назарію Іваніву та отцю-декану Володимиру Майці за допомогу та підтримку, за те що стараються зробити життя особливих людей кращим, простішим і цікавішим.
Як працює соціальне таксі випробували представники Національної Асамблеї людей з інвалідністю на Прикарпатті Микола Макар та ГО «Слід» Надія Годованець.
Авто обладнано для обслуговування людей з інвалідністю, які не можуть самостійно пересуватися або пересуваються за допомогою милиць чи візків. Транспортний засіб оснащено автоматичним підйомником, кріпленням для візків, кондиціонером, обігрівачем, а також, додатковими місцями для супроводжуючих людину з особливими потребами. Соціальне таксі курсуватиме населеними пунктами громади за графіком. Люди з інвалідністю користуватимуться послугами такого транспортного засобу безкоштовно.
Цього року державою виділено 30 млн. грн. на закупівлю автомобілів для перевезення осіб з інвалідністю за місцем соціального призначення. Селищною радою попередньо були підготовлені та надіслані документи для розгляду відповідно до вимог Міністерства. Із 60 заявок обрано 28. І Брошнів-Осадська ОТГ серед обраних.

Про автора

Шепіда Марія

Додати коментар

Натисніть тут, щоб залишити коментар

Бюджет Участі 2019

Бюджет участі

Онлайн черга

Онлайн черга

Молодіжна рада

Молодіжна Рада

Стрічка новин