Cуспільство Актуальне Селищна рада

Брошнів-Осадська ОТГ передала допомогу для наших захисників на передову

Мешканці Брошнів-Осади, Крехович, Кадобної та с. Брошнів зібрали допомогу для тих, хто на лінії вогню проявляє патріотизм, мужність і відстоює цілісність нашої держави на Сході України. До благодійної акції долучилися і учні Креховицької гімназії. А приватний підприємець Володимир Рибчак передав  дизпаливо для перевезення допомоги на передову. 
До селищної ради люди принесли консерви, тушонки, домашню консервацію, макаронні вироби, крупи, солодощі, побутову хімію, речі першої необхідності, каву, чай та інші продукти довготривалого зберігання. 

Збір допомоги на для воїнів ООС (АТО) зорганізувала селищна рада під керівництвом голови Брошнів-Осадської ОТГ Назарія Іваніва. 
Очільник громади дякує усім, хто долучився до збору допомоги для підтримки українських воїнів – наших захисників. А також слова вдячності адресує Михайлу Бойчуку за доставку допомоги безпосередньо в зону бойових дій. 

Бюджет Участі 2019

Бюджет участі

Онлайн черга

Онлайн черга

Молодіжна рада

Молодіжна Рада

Стрічка новин

3 тижні тому
Повідомлення про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації та звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту: «Генеральний план села Кадобна Брошнів-Осадської селищної ради об’єднаної територіальної громади Івано-Франківської області»