Медицина

Брошнів-Осадська ОТГ – серед переможців проекту”USAID DELOITTE”

Голова Брошнів-Осадської ОТГ Назарій Іванів та т.в.о. головного лікаря «Брошнів-Осадської міської лікарні» Любомир Лучко у Києві взяли участь в установчій зустрічі Проектів реформування галузі охорони здоров’я України.
Ще 16 лютого “USAID Deloitte” підтримав заявку Брошнів-Осадської ОТГ щодо участі в проекті з розвитку первинної медичної допомоги(ПМД). За результатами конкурсного відбору відзначено високий рівень мотивації та готовність впроваджувати реформу первинної ланки на місцевому рівні, відповідно із 250 представників участь у проекті бере 109 громад, серед яких і Брошнів-Осадська ОТГ.
Під час установчої зустрічі заступник Міністра охорони здоров’я Павло Ковтонюк надав практичні консультації з реформування медицини, а також розглянули дорожню карту з впровадження реформи охорони здоров’я на первинній ланці, особливості автономізації ЗОЗ, проаналізували питання формування спроможної мережі, розвитку місцевих команд та ін.
До слова, у Брошнів-Осадській ОТГ ще в грудні був зроблений перший і важливий крок до суттєвих змін у сфері охорони здоров’я: створили Комунальне некомерційне підприємство(КНП) «Брошнів-Осадська міська лікарня». Всього 74 ОТГ в Україні створили КНП. Медицина в Брошнів-Осадській об’єднаній громаді уже фінансується за принципом «гроші ходять за пацієнтом». А це означає, що ми йдемо в ногу з часом щодо проведення реформ у сфері охорони здоров’я. Загальна мета таких реформаторських змін – щоб лікар у селі надавав первинну медичну допомогу на тому самому рівні, що і в місті. На часі максимальне посилення чинних закладів первинної медицини. Ідеться про реконструкцію, технічне переоснащення, кадрове посилення. Мова про проект сучасного закладу, який враховує вимоги медичної установи з надання людям якісних послуг. Підписання договору із Національною службою здоров’я України (НСЖУ) стане логічним завершенням участі Брошнів-Осадської ОТГ в Проекті з розвитку первинної медичної допомоги, а пацієнти знатимуть, що рівень медобслуговування їм гарантують на належному рівні.

 

Про автора

Шепіда Марія

Додати коментар

Натисніть тут, щоб залишити коментар

Бюджет Участі 2019

Бюджет участі

Онлайн черга

Онлайн черга

Молодіжна рада

Молодіжна Рада

Стрічка новин