Cуспільство Актуальне Культура Освіта Селищна рада

Брошнів-Осадська ОТГ стала переможцем ІІ конкурсу проектів транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна

Брошнів-Осадська ОТГ спільно з Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника (м. Івано-Франківськ, Україна https://pnu.edu.ua/) та Вищою державною професійною школою (м. Хелм, Польща https://pwszchelm.edu.pl/index.php/pl/) стала переможцем другого конкурсу проектів в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020 за тематичною ціллю «Спадщина» (пріоритет: «Популяризація місцевої культури та історії»). https://www.pbu2020.eu/ua/news/984

Проект «Ворота в Центральні Горгани”: міжкультурний діалог на польсько-українському Прикордонні» увійшов до першої двадцятки переможців Програми із 74 відібраних проектів конкурсного відбору, та є одним з 4 проектів, що за підсумками цього конкурсу впроваджуватиметься на території Івано-Франківської області.

Автор проекту, директор Навчально-наукового Центру соціологічних досліджень Прикарпатського регіону Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, докторант кафедри соціології Ольга Максимович спільно з представниками громади та науковцями університетів України та Польщі підготували справді цікаву роботу, яку відповідно і високо оцінили на міжнародному рівні.Автором проекту є директор Навчально-наукового Центру соціологічних досліджень Прикарпатського регіону Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, докторант кафедри соціології .

Основною метою проекту є популяризація історико-культурної спадщини бойківського регіону  польсько-українського прикордоння шляхом посилення міжкультурних зв’язків, реалізації спільних планів збереження та підвищення туристичної привабливості регіону.

Як зазначила Ольга Максимович, у рамках проекту будуть зареєстровані об’єкти історико-культурної спадщини на території громади, зокрема, унікальна пам’ятка дерев’яної архітектури сакрального призначення  –  філіальний костел Св. Сесілія (1738 – 1937) на території с. Креховичі. До слова автор проекту родом із цього мальовничого села.

«Також передбачено транскордонні заходи за участю  науковців, представників влади, стейкхолдерів туристичної індустрії та міжнародних  експертів, промоцію історико-культурної спадщини громади, соціологічні та етнографічні дослідження, біографічні інтерв’ю, тренінги,  розробку маркетингових  інструментів просування  туристичних пропозицій громади на ринку туристичних послуг в Україні та за її межами», – розповіла Ольга Максимович.

На базі Креховицької гімназії Брошнів-Осадської ОТГ передбачається створення осередку з вивчення історії краю.

За результатами проекту буде розроблено туристичний продукт, який передбачено включити в туристичні маршрути Прикарпаття.

Загальний бюджет проекту складає 55 688 євро,  термін реалізації – впродовж 12 місяців з моменту  укладання грантової угоди.

 

Про автора

Шепіда Марія

Додати коментар

Натисніть тут, щоб залишити коментар

Бюджет Участі 2019

Бюджет участі

Онлайн черга

Онлайн черга

Молодіжна рада

Молодіжна Рада

Стрічка новин