Cуспільство Актуальне Селищна рада

Брошнів-Осадську ОТГ відвідала заступник міністра освіти і науки Любомира Мандзій

Сьогодні у рамках робочого візиту до Брошнів-Осадського ліцею завітали заступник міністра освіти і науки Ураїни Любомира Мандзій, заступник голови ОДА Дмитро Романюк, директор та заступник директора департаменту освіти ОДА Віктор Кімакович та Андрій Сташків. Учасники зустрічі безпосередньо побачили, як впроваджується НУШ, оцінили, як змінюється освітнє середовище у закладах освіти територіальної громади на прикладі ліцею. На фоні контрастів заступник міністра мала можливість порівняти, які кардинальні зміни відбулися у навчальному закладі з часу створення ОТГ.

Побували у класних кімнатах, де першокласники та другокласники уже навчаються за стандартами НУШ, Любомира Мандзій поспілкувалася із школярами, пройшлися яскравими просторими коридорами, завітали до спортивного залу, капітально відремонтованого актового залу.

Очільник громади відзначив, що інвестуючи у освіту , ми ставимо завдання створити сучасні європейські умови навчання для наших дітей, адже це інвестиція у майбутнє. А також голова ОТГ Назарій Іванів слова вдячності адресував керівництву Міністерства освіти і науки України, ОДА та департаменту освіти за підтримку  у процесі реалізації освітньої реформи в ОТГ.

На завершення зустрічі заступник міністра освіти і науки подякувала керівництву громади за підтримку та активну реалізацію реформ у громаді, наголосивши, що це успішна практика, яку потрібно ставити за зразок іншим.

«Зміни, які відбуваються у цій школі просто разючі. Я розуміло, що це зусилля всіх, хто працює у  цій громаді. Хочу  подякувати ОТГ, зокрема голові Назарію Іваніву, за підтримку школи, бо без підтримки ці зміни були б не на стільки суттєвими», – відзначила Любомира Мандзій.

Бюджет Участі 2019

Бюджет участі

Онлайн черга

Онлайн черга

Молодіжна рада

Молодіжна Рада

Стрічка новин