Cуспільство Актуальне Селищна рада

У Новий рік – з бюджетом: депутати Брошнів-Осадської селищної ради ОТГ затвердили кошторис на 2020 рік

Сьогодні пройшла остання у цьому році сесія селищної ради Брошнів-Осдаської ОТГ, на порядку денному якої було 27 питань та пункт різне. На пленарному засіданні розглядалося одне з найважливіших для функціонування нашої громади  питання прийняття бюджету на 2020 рік. Головний кошторис громади депутатський корпус ухвалив одноголосно.

Також депутати прийняли історичне рішення про створення комунального закладу «Музей депортацій українців у ХХ ст.», керівником якого призначили вчителя історії Брошнів-Осадського ліцею Ярослава Павляка. Як зазначив голова Брошнів-Осадської ОТГ Назарій Іванів, ця подія має надзвичайно важливе значення не тільки для нашої громади, але й для всієї України, адже історична пам’ять кожного народу, кожної самодостатньої нації є тим міцним фундаментом для будівництва сильної і самобутньої держави. «Гіркі спогади людей, які були виселені радянським тоталітарним режимом, назавжди закарбуються у цьому музеї, як досвід і пересторога для майбутніх поколінь, щоб події тих лихоліть уже ніколи не повторилися», – каже Назарій Іванів.

Також голова територіальної громади Назарій Іванів в рамках економії коштів бюджету ОТГ запропонував розроблений новий штатний розпис, який передбачає скорочення 12 штатних одиниць Брошнів-Осадської селищної ради із 64 до 52 одиниць. Депутатський корпус позитивно відреагував на таку пропозицію очільника громади відповідно підтримав проект рішення, затвердивши штатний розпис у новій редакції.

Одностайно обранці громади погодили режим роботи закладів дошкільної освіти  «Світанок» та «Шовкова косиця» у зимовий святковий період, згідно з яким дитсадки тимчасово не працюватимуть з 6 січня по 17 січня 2020 року.

Також депутатський корпус вніс зміни до селищного бюджету на 2019 р., затвердив програму «Молодь Брошнів-Осадської ОТГ» на 2020 рік, розглянув ряд земельних питань, які попередньо були обговорені на  профільній комісії та інші важливі питання життєдіяльності громади.

Відносно усіх питань порядку денного обранці громади прийняли позитивні рішення. Останнє пленарне засідання в цьому році пройшло на оптимістичній ноті: рік, що минув, відзначився чималими досягненнями, проте попереду – ще чимало нових завдань та амбітних планів.

Бюджет Участі 2019

Бюджет участі

Онлайн черга

Онлайн черга

Молодіжна рада

Молодіжна Рада

Стрічка новин

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com