Актуальне Культура Освіта

День духовності у Брошнів-Осадському ліцеї

Сьогодні, 23 березня, семінаристи Івано-Франківської духовної семінарії на запрошення о.Володимира Майки відвідали молодь нашої громади. Спочатку зустріч відбулася у Брошнів-Осадському ліцеї, де було проведено два уроки християнської моралі. До молоді з натхненною лекцією звернувся безпосередньо ректор Івано-Франківської семінарії о. Олег Будзяк, закликаючи зберігати дитячу чистоту сердець впродовж усього життя, та довірити його Богові. Відтак о. Володимир поблагословив вчителів та ліцеїстів.
А ввечері учасники заходу, і просто бажаючі, завітали до храму св. Вознесіння, щоб переглянути художній фільм про цінність віри та дитячу безпосередність.
Брати-семінаристи привезли із собою духовну реліквію – хрест з часткою Животворного Хреста Спасителя. Візит духовних братів триватиме тільки два дні. Завтра, 24 березня, у храмі Вознесіння Господнього о 17:30 відбудеться Хресна Дорога, яку проведуть семінаристи, співаючи та розважаючи над стаціями.
Отож, на хвилі духовного піднесення у часі Великого Посту вся молодь нашої громади запрошується до Сповіді, щоб гідно відбути таїнство Покаяння та зберігати чистоту душі.

Про автора

Шепіда Марія

Додати коментар

Натисніть тут, щоб залишити коментар

Бюджет Участі 2019

Бюджет участі

Онлайн черга

Онлайн черга

Молодіжна рада

Молодіжна Рада

Стрічка новин

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com