Cуспільство Актуальне Духовність Селищна рада

Діти Брошнів-Осадської ОТГ взяли участь у прощі до Матері Божої у Погоні

День захисту дітей у перший день літа  діти Брошнів-Осадської ОТГ відсвяткували у с. Погоня, де проходила уже традиційна     Х Архієпархіальна проща учнів катехитичних шкіл до Матері Божої, прославленої у чудотворній іконі. Поїздку організували  отець-декан Володимир Майка спільно з працівником селищної ради Надією Турчин та Вікторією Василечко. Селищна рада надала шкільний автобус та додатково орендувала транспортний засіб для перевезення діток на прощу.

Неймовірно піднесена, духовно насичена атмосфера – це те середовище, де виховуються добрі, щирі діти, серця яких переповнені милосердям та любов’ю. Такі святкування – є проявом захисту  та опіки, адже тільки з Божим благословенням юні особистості можуть впевнено прямувати до своїх мрій. Батьки готові зробити усе можливе, щоб їхні діти були щасливими, а достатньо лише доручити їхнє життя Господу.

У Погоні учасники прощі взяли участь у Архієрейській Божественній Літургії, яку очолив  синкел у справах духовенства та священичих родин Олег Каськів.   Опісля діти долучилися до неймовірно цікавої мистецької програми. Під ніжними сонячними променями  учасники духовного дійства стрибали, танцювали, грали ігри. Щирий сміх та сяючі дитячі очі радістю переповнюють серця дорослих. І саме діти наввипередки вигукували – що це найкращий День захисту дітей!

Про автора

Шепіда Марія

Додати коментар

Натисніть тут, щоб залишити коментар

Бюджет Участі 2019

Бюджет участі

Онлайн черга

Онлайн черга

Молодіжна рада

Молодіжна Рада

Стрічка новин