Cуспільство Актуальне Селищна рада

Дитині-сироті із Брошнів-Осади купили житло у Івано-Франківську

Сьогодні юна брошнівчанка Софія отримала омріяний подарунок до дня народження – їй придбали трикімнатну квартиру у Івано-Франківську площею 140 кв. м.

«Житло купили  у рамках програми соціального захисту окремих категорій населення Брошнів-Осадської селищної ради на 2018-2019 роки», – зазначила начальник служби у справах дітей Рожнятівської РДА Віталія Попович, Вартість квартири 775 тис. грн., з яких 350 тис. гривень виділили  з обласного бюджету,100 тис. гривень – Івано-Франківська міська рада, 100 тис. гривень – з бюджету Брошнів-Осадської ОТГ та  третя частина коштів – власні заощадження опікунів дівчинки. Софійка виховується у дуже хорошій християнській родині, де панує злагода, порозуміння і доброта. Рада, що доля посилає цій дитині хороших людей. Дякую вам за виховання!».

Голова Брошнів-Осадської ОТГ Назарій Іванів вручив Софії Бегларашвілі ключі від квартири, побажавши їй Божої опіки, добра та удачі. «Спільними зусиллями нам вдалося реалізувати дуже важливе завдання. Я дякую усім, хто допоміг втілити у реальність мрію дитини-сироти та її опікунів, зокрема: голові ОДА Олегу Гончаруку та голові облради Олександру Сичу, меру Івано-Франківська Руслану Марцінківу, начальнику служби у справах дітей ОДА Івану Ковалику, начальнику служби у справах дітей РДА Віталії Попович. Також висловлюю подяку депутатам селищної ради ОТГ за те, що підтримали цю добру справу. Адже набагато простіше будувати своє майбутнє юній дівчині, яка тільки входить у доросле життя, якщо вона вже має свою територію, власне житло», – підкреслив Назарій Іванів.

Опікуни Софії Ліда та Василь Гладенькі щиро дякують голові Брошнів-Осадської ОТГ Назарію Іваніву за ініціативу та допомогу, за людяність та розуміння, адже саме завдяки його старанням і наполегливості дівчинка-сирота матиме власне житло. А також опікуни адресували подяку всім, хто був задіяний до реалізації програми, У Софійки з радості і хвилювання аж руки тремтіли, коли вона підписувала договір купівлі-продажу, а у очах було стільки оптимізму і піднесення. Дівчинка уже випускниця, зараз інтенсивно готується до вступу, до здачі ЗНО. Вона мріє стати поліцейським. І дуже щаслива, що поруч є такі хороші і добрі люди, які створили для неї позитивні і сприятливі умови, щоб вона розвивалася як особистість.

Про автора

Шепіда Марія

Додати коментар

Натисніть тут, щоб залишити коментар

Бюджет Участі 2019

Бюджет участі

Онлайн черга

Онлайн черга

Молодіжна рада

Молодіжна Рада

Стрічка новин

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com