Актуальне Селищна рада

Для музею депортацій – приміщення, а для сучасного ринку – земельна ділянка: 23 листопада пройшла XIII сесія Брошнів-Осадської селищної ради ОТГ

Голова Брошнів-Осадської ОТГ Назарій Іванів розпочав чергове пленарне засідання із презентації відеоролика про досягнення Брошнів-Осадської ОТГ за перший рік діяльності, який транслювали 12 листопада у Києві під час засідання Ради Регіонального Розвитку. Відтак депутати розглянули 26 важливих питань порядку денного. Обранці громади погодили звіт «Про виконання плану соціально-економічного розвитку та бюджету Брошнів-Осадської селищної ради ОТГ за 9 місяців 2018 року» . Начальник відділу освіти селищної ради ОТГ Лариса Чалчинська подякувала депутатському корпусу селищної ради та Назарію Іваніву за унікальну можливість дітей ОТГ займатися плаванням у басейні ЗДО «Світанок».
Чим жила громада і чого вдалося досягти за 9 місяців доповів начальник відділу економічного розвитку Святослав Сологуб. У доповіді йшлося про реформу у галузі охорони здоров’я, про «Нову українську школу», про культурне життя громади, про сучасний ЦНАП та «Музей депортацій українців», про глобальні проекти щодо покращення екологічної ситуації в ОТГ та багато інших важливих завдань, які вдалося реалізувати.
Також депутатський корпус підтримав рішення про розроблення детального плану території земельної ділянки під влаштування торгового ряду з господарськими будівлями по вулиці Осмолодська в селищі Брошнів-Осада, куди в майбутньому буде перенесений стихійний ринок із вул. Шкільна з метою безпеки руху дітей на дорозі. Відтак депутати прийняли рішення про придбання приміщення для «Музею депортацій українців» по вул. 22 Січня, що навпроти селищної ради. Таку подію Назарій Іванів назвав «відновленням історичної справедливості», оскільки у цьому будинку раніше також був розміщений музейний комплекс.
Депутати затвердили концепцію створення ЦНАПу Брошнів-Осадської селищної ради та підтримали рішення про надання матеріальної допомоги. Також депутатський корпус позитивним голосуванням продовжив термін дії контрактів з керівниками закладів культури і освіти Тринчук Катериною Іванівною (Брошнів-Осадської ДШМ ім.В.Івасюка,) Павлів Іриною Семенівною(Брошнів-Осадського народного дому), Боднар Іриною Миколаївною(Кадобнянського народного дому) та Ахмаровою Любов’ю Гнатівною (ЗДО «Шовкова косиця»).
Опісля обранці громади погодили ряд земельних питань, надали в оренду майно комунальної власності, дали дозвіл на виготовлення технічної документації, та інші важливі питання.

Онлайн черга

Онлайн черга

Стрічка новин