Cуспільство Актуальне Освіта Селищна рада Спорт

До навчального року – готові! А у с. Брошнів – школа у вишиванці

Новий освітній простір цьогоріч створено і для першокласників Брошнівської гімназії. Раніше було замінено вікна та відремонтовано покрівлю школи, утеплено горище. Усі ці енергозберігаючі роботи вдалося реалізувати завдяки тісній співпраці голови Брошнів-Осадскої ОТГ Назарія Іваніва із народним депутатом України Анатолієм Дирівим. Цьогоріч оновили та утеплили фасад гімназії. Тепер школа немов у вишиванці: яскраві і приємні кольори оздобили геометричним візерунком. А уже під час літніх канікул капітально відремонтували клас для першачків та кабінет фізики, який був уже у дуже поганому стані. А також капітальний ремонт проведено у фойє гімназії. У відремонтованих приміщеннях оновили стіни, стелю, вистелили підлогу ламінатом, стіни розфарбували відповідно до вимог нового освітнього середовища, замінили проводку, старе освітлення – на лед-світильники, батареї.
Також відремонтовано старі, потріскані вхідні сходи до школи та їдальні. У приміщенні кухні встановили витяжку, замінено двері та проведено косметичний ремонт.
Також з місцевого бюджету було виділено кошти на будівельні матеріали, а батьки та працівники гімназії власними силами побілили стіни та пофарбували підлогу у класних кімнатах. Голова Брошнів-Осадської ОТГ Назарій Іванів дякує батькам, і колективу гімназії за працю вкладену в поточні ремонтні роботи.
Для Брошнівської гімназії придбано дидактичне обладнання, шафки і контейнери для його збереження, 10 одномісних парт та крісел для НУШ, чотири комп’ютери та комп’ютерні столи, один комплект меблів для старших класів, килимок, безкаркасне крісло для зони відпочинку першокласників, телевізор, ноутбук та спортінвентар.
Усе перелічене вдалося реалізувати та придбати за кошти обласного, державного бюджетів та з бюджету ОТГ.
Освітній простір у Брошнівській гімназії, як і в усіх закладах освіти Брошнів-Осадської ОТГ, активно змінюється. Саме освіта є одним із пріоритетів голови Брошнів-Осадської ОТГ Назарія Іваніва та його команди. Адже діти це наше майбутнє, тому дуже важливо, в яких умовах формуватиметься світогляд юних особистостей, засвоюватимуться нові знання і вміння.

Про автора

Шепіда Марія

Додати коментар

Натисніть тут, щоб залишити коментар

Бюджет Участі 2019

Бюджет участі

Онлайн черга

Онлайн черга

Молодіжна рада

Молодіжна Рада

Стрічка новин