Cуспільство Актуальне Освіта Селищна рада Спорт

До навчального року готові! У Брошнів-Осадському ліцеї капітально відремонтували три класи для першачків та коридор, триває капремонт актового залу

Як тільки продзвенів останній дзвінок голова Брошнів-Осадської ОТГ Назарій Іванів, не зволікаючи ні дня, провів виїзну робочу нараду щодо підготовки усіх закладів освіти до нового навчального року. Було поставлено чимало завдань, які одразу ж взялися вирішувати. Дітям – усе найкраще – і це не просто крилатий вислів, а орієнтир у процесі реалізації освітньої реформи реальними справами.
У Брошнів-Осадському ліцеї розпочалися масштабні ремонтні роботи. Поки діти відпочивали, у ліцеї кипіла робота. А результати, як завжди, є хороші. Отож цього літа капітально відремонтували три класні кімнати, де навчатимуться учні перших класів. У кожному кабінеті оновили стелю, стіни, підлогу постелили ламінатом, замінили проводку та старе освітлення на нові LED-світильники, а стіни розфарбували відповідно до вимог нового освітнього середовища. На наймолодших школяриків, як і торік, чекає справжній сюрприз: комфортні, яскраві та позитивні умови для навчання.
Приємна несподіванка чекає і на всіх учнів ліцею, адже урочисті святкування, масові заходи проводитимуться у сучасному, капітально відремонтованому актовому залі. Тривають ремонтні роботи. Цікавий і оригінальний Інтер’єр цього приміщення тепер справді вражатиме і надихатиме. У актовому залі оновили стіни і стелю, замінили підлогу, батареї, освітлення, проводку, модернізували сцену. Також проводиться капітальний ремонт коридору і сходів на першому поверсі, що веде до їдальні і актового залу.
Також з місцевого бюджету було виділено кошти на будівельні матеріали, а батьки та працівники ліцею власними силами побілили стіни та пофарбували підлогу у класних кімнатах.
Кардинально змінилося і подвір’я ліцею, де проходять урочисті лінійки. Площу виклали бруківкою. Також відремонтували потріскані та зруйновані сходи, сходову площадку виклали бруківкою, а старі металеві поручні замінили на якісні і сучасні із нержавіючої сталі.
Цьогоріч, як і минулого року, суттєво покращили матеріально-технічну базу навчального закладу. Для ліцею закуплено 68 одномісних парт та стільців для першокласників, дидактичні матеріали, шафки і контейнери для їх зберігання, два комплекти мультимедійного обладнання, 12 комп’ютерів та комп’ютерні столи, два набори меблів для учнів старших класів (парти , стільці, учительський стіл, дошка), килимки, безкаркасні крісла для зони відпочинку першокласників, ноутбук для учителя, три телевізори.
Перелічене вдалося реалізувати та придбати за кошти державного бюджету, обласного бюджету та бюджету ОТГ.

Про автора

Шепіда Марія

Додати коментар

Натисніть тут, щоб залишити коментар

Бюджет Участі 2019

Бюджет участі

Онлайн черга

Онлайн черга

Молодіжна рада

Молодіжна Рада

Стрічка новин