Cуспільство Актуальне Освіта Селищна рада Спорт

До навчального року готові! У Кадобнянській гімназії відремонтували класні кімнати для першокласників та дошкільнят

Поступово змінюється освітній простір і у Кадобнянській гімназії. Як і минулого року наймолодшим школярикам створили сучасні комфортні і затишні умови для навчання. Цього літа проведено капітальний ремонт кабінету для першокласників та класної кімнати для дошкільнят. Довелося демонтувати підлогу, яку поступово руйнував грибок, а у кабінетах відчувався неприємний запах плісняви. Відтак у класах залили стяжку, а підлогу вистелили ламінатом. Опісля оновлено стелю, стіни та розфарбовано відповідно до вимог нового освітнього середовища, замінено проводку, батареї та старе освітлення на нові лед-світильники.
А також облаштовано вхідні сходи до гімназії плиткою.
З місцевого бюджету було виділено кошти на будівельні матеріали, а батьки та працівники гімназії власними силами побілили стіни та пофарбували підлогу у класних кімнатах. Голова Брошнів-Осадської ОТГ Назарій Іванів дякує батькам, і колективу гімназії за працю вкладену в поточні ремонтні роботи.
Суттєво поповнилася і матерально-технічна база навчального закладу. Було придбано дидактичне обладнання, комплект меблів для учнів старших класів, чотири комп’ютери та комп’ютерні столи, 10 одномісних парт для першачків. За кошти з місцевого бюджету закупили шафки і контейнери для дидактики, безкаркасне крісло для зони відпочинку першокласників, килимок, телевізор, ноутбук, спортінвентар.
Варто зазначити, що кошти на перелічені потреби були виділені з державного і обласного бюджетів та з бюджету ОТГ.

 

 

Про автора

Шепіда Марія

Додати коментар

Натисніть тут, щоб залишити коментар

Бюджет Участі 2019

Бюджет участі

Онлайн черга

Онлайн черга

Молодіжна рада

Молодіжна Рада

Стрічка новин