Cуспільство Актуальне Освіта Селищна рада

До навчального року готові! У Креховицькій гімназії капітально відремонтували коридор на першому поверсі та клас для першачків

В умовах сучасного освітнього простору навчатимуться першокласники і Креховицької гімназії. Клас для наймолодших школяриків – це яскрава і затишна кімната, де навчання справді схоже на захоплюючу мандрівку країною знань. У приміщенні оновили стіни, стелю, підлогу вистелили ламінатом, замінили батареї, проводку та старе освітлення на лед-світильники, а стіни розфарбували відповідно до вимог нового освітнього середовища НУШ.
А також цьогоріч завершено капітальний ремонт коридору гімназії на першому поверсі. Минулого року демонтували стару прогнилу підлогу, залили стяжку і виклали плитку. А цього літа оновили та розфарбували стіни, стелю. Відремонтували старі сходи, що ведуть на другий поверх, та встановили поручні із нержавіючої сталі, замінили усі двері у коридорі.
Капітально відремонтували вхідні старі потріскані сходи, що ведуть до головного входу гімназії.
Також з місцевого бюджету було виділено кошти на будівельні матеріали, а батьки та працівники гімназії власними силами побілили стіни та пофарбували підлогу у класних кімнатах. Голова Брошнів-Осадської ОТГ Назарій Іванів дякує батькам, і колективу гімназії за працю вкладену в поточні ремонтні роботи.
Для Креховицької гімназії закуплено 6 комп’ютерів та комп’ютерні столи, комплект меблів для учнів старших класів, дидактичне обладнання та шафки і контейнери для його зберігання, килимки, безкаркасне крісло для зони відпочинку першокласників, телевізор, ноутбук, 20 одномісних парт і стільців, спортивний інвентар. Перелічене вдалося реалізувати та придбати за кошти державного бюджету, обласного бюджету та бюджету ОТГ.

Про автора

Шепіда Марія

Додати коментар

Натисніть тут, щоб залишити коментар

Бюджет Участі 2019

Бюджет участі

Онлайн черга

Онлайн черга

Молодіжна рада

Молодіжна Рада

Стрічка новин