Актуальне Культура Селищна рада

ДШМ ім. Володимира Івасюка отримала нове музичне обладнання та інструменти

У Брошнів-Осадській ОТГ протягом першого року діяльності усі заклади культури не тільки збережені, але й суттєво покращені. Культура активно розвивається і процвітає. Громаду обєднали і згуртували масові заходи, під час яких талановиті і творчі особистості територіальної громади представляли свої здібності. Особливу увагу у Брошнів-Осадській ОТГ приділяють творчому і естетичному вихованню дітей. У ДШМ ім. Володимира Івасюка виховується 240 учнів. Що змінилося у школі мистецтв за перший рік обєднання розповість головний спеціаліст відділу культури селищної ради Брошнів-Осадської ОТГ Ірина Курташ.

  • У ДШМ ім. Володимира Івасюка зі створенням ОТГ відбулися значні позитивні зміни. Значно покращилася матеріально-технічна база закладу. І це завдячуючи тому, що батьківську плату з ініціативи голови ОТГ Назарія Іваніва вперше за всю історію існування закладу залишили у розпорядженні керівництва школи мистецтв.
  • Яка сума цих спецкоштів?
  • За 2018 р. здано батьківської плати 193 500 грн. З них використано 180876 грн. Для навчального закладу – це суттєва матеріальна підтримка. Уже можна щось планувати, розвиватися. Усе заради того, щоб юні особистості отримували якісну освіту. Ми ж, звичайно дякуємо батькам, за те, що вони сплачують за навчання, адже кожна гривня йде на розвиток школи мистецтв.
  • Як використовувалися ці кошти? Що уже придбали для ДШМ?
  • Купили музичне обладнання (70029 грн), крісла до актового залу – (7000 грн), ноутбук (11600 грн). До 70-річчя від дня народження Володимира Івасюка оновлюється світлиця-музей імені великого композитора у школі мистецтв, зокрема, уже придбано жалюзі (3500 грн), меблі (23500 грн) та килимові вироби (7583 грн).  Дитяча школа мистецтв поповнилася музичними інструментами: придбали: баян (4500 грн), скрипку (1959 грн), сопілки (1080 грн), 2 610 грн використали на ремонт оргтехніки та інші витрати. А також купили фортепіано (12 000 грн), на яке у Креховичах чекали уже багато років. Цій покупці і діти, і викладач безмежно раді.
  • Отож є ресурс, є цікаві ідеї та амбітні плани, і заклад культури, а в цьому випадку ДШМ ім.В.Івасюка, має можливість розвиватися.
  • Так. А завдяки мудрому керівництву директора ДШМ Катерини Тринчук є значні результати, успішно впроваджуються цікаві ідеї. Учні школи мистецтв беруть участь у обласних та загальноукраїнських конкурсах, де займають призові місця, демонструють високі показники, а випускників помічають і виокремлюють серед студентів. ДШМ ім. В.Івасюка у Брошнів-Осаді функціонує із філіалами у всіх населених пунктах ОТГ: у Креховичах, Кадобній та с. Брошневі. Роль закладів культури у сучасних умовах децентралізації надзвичайно важлива.

    Особливо, коли йдеться про виховання юних особистостей зі світлими помислами та яскравими творчими ідеями.

 

 

 

 

 

 

Онлайн черга

Онлайн черга

Стрічка новин