Cуспільство Актуальне Освіта Спорт

Два переможці та чотири призери! Успішний дебют у кікбоксингу вихованців Брошнів-Осадської ДЮСШ

Юні боксери Брошнів-Осадської спортивної школи взяли участь у Відкритому чемпіонаті м. Івано-Франківськ з кікбоксингу. Юні спортсмени гідно представили Брошнів-Осадську ОТГ. У поєдинках взяло участь близько 60-и учасників. Вихованці Брошнів-Осадської ДЮСШ Віталій Ковальчук і Станіслав Балицький вибороли перемогу, а Валерій Ляхович, Степан Люшик, Олександр Івахнюк і Мар’ян Багринівський – почесні другі призові місця.
Як зазначає тренер юних боксерів Олег Романюк – хлопці на правду наполегливо тренуються, а кожні змагання для них – це додатковий стимул до самовдосконалення. Адже спорт – це щоденна і не легка праця.
Голова Брошнів-Осадської ОТГ Назарій Іванів привітав спортсменів із перемогою, побажавши не зупинятись на досягнутому: “Нехай ваша повсякденна наполеглива праця і самовдосконалення стануть запорукою нових досягнень. Успіху вам і подальших перемог!”

Бюджет Участі 2019

Бюджет участі

Онлайн черга

Онлайн черга

Молодіжна рада

Молодіжна Рада

Стрічка новин

3 тижні тому
Повідомлення про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації та звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту: «Генеральний план села Кадобна Брошнів-Осадської селищної ради об’єднаної територіальної громади Івано-Франківської області»