Cуспільство Актуальне Селищна рада

Два проекти Брошнів-Осадської ОТГ стали переможцями Х обласного конкурсу

Як переможець конкурсу Брошнів-Осадська ОТГ отримає фінансову підтримку з обласного бюджету на реалізацію двох проектів: “Історична пам’ять про депортації українців в ХХ ст. в смт. Брошнів-Осада та «Облаштування майданчиків для роздільного збору сміття в Брошнів-Осадській ОТГ» .

4 грудня з нагоди Дня місцевого самоврядування в обласній раді відбулося вручення дипломів переможцям Х обласного конкурсу проєктів та програм розвитку місцевого самоврядування і восьмих обласних конкурсів  “Краща спортивна громада”, “Громада кращого довкілля”, “Краща етнокультурна громада”. Дипломи громадам-перереможцям вручив голова обласної ради Олександр Сич.

На десятий обласний конкурс було подано 109 проєктів від 78 місцевих рад. Враховуючи висновки експертної комісії та пропозиції ради Конкурсу, розпорядженням голови обласної ради переможцями визнано 55 проєктів від 52 місцевих рад, в  тому числі 16 об’єднаних територіальних громадНа їх реалізацію у 2020 році з обласного бюджету буде виділено 15,1 мільйонів гривень.

Водночас переможцями восьмих обласних конкурсів “Громада кращого довкілля”, “Краща спортивна громада”, “Краща етнокультурна громада” визнано 10 місцевих рад, яким у 2020 році з обласного бюджету спрямують 1,7 мільйонів гривень.

Перший заступник голови обласної ради Василь Гладій Брошнів-Осадську ОТГ та Косівську міську раду назвав найактивнішими місцевими радами, які  подали по 4 проєкти. Брошнів-Осадська територіальна громада активно бере участь у різних грантах і пише багато проектів з метою залучення додаткових коштів з різних джерел фінансування.

Бюджет Участі 2019

Бюджет участі

Онлайн черга

Онлайн черга

Молодіжна рада

Молодіжна Рада

Стрічка новин

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com