Головна » Освіта » Дві золоті та Три срібні медалі вибороли боксери Брошнів-Осадської ДЮСШ
Освіта Спорт

Дві золоті та Три срібні медалі вибороли боксери Брошнів-Осадської ДЮСШ

14-15 Вересня на базі Брошнів-Осадського ліцею пройшов Івано-Франківський обласний чемпіонат з боксу серед юніорів . На змагання завітало більше 50 боксерів з усієї області. Переможці цього турніру матимуть змогу представляти команду Івано-Франківської області на Чемпіонаті України серед юніорів. Кожен прийшов за перемогою: боксери показували свій рівень майстерності. Суддівська колегія відзначила міцний настрій учасників, високий рівень поєдинків .
Краще за всіх , як і було прогнозовано, виступила команда Брошнів-Осадської ДЮСШ – дві золоті медалі найвищого гатунку, вибороли брати Дмитро та Ілля Вагилевичі! Три срібні медалі здобули Арсен Мазурик , Стерпан Люшик та Валерій Ляхович.
Також Дмитро Вагилевич був нагороджений кубком за хороший бій та волю до перемоги.

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com