Cуспільство Актуальне Економіка

Фільтри на СВІСС Кроно працюють ефективно

Викиди із труби у атмосферне повітря стали вдвічі чистіші за допустимі норми – саме таких результатів вдалося досягти після встановлення сучасних фільтрувальних установок фірми Scheuch на підприємстві СВІСС Кроно. Про це під час робочої зустрічі із Народним депутатом України Анатолієм Дирівим та головою Брошнів-Осадської ОТГ Назарієм Іванівим повідомив  генеральний директор ТОВ «СВІСС КРОНО» Анджей Зайонц. Отож  надзвичайно важливий крок до покращення екологічної ситуації  у селищі Брошнів-Осада та навколишніх селах уже зроблено, оскільки на одному із підприємств ефективно запрацювали очисні установки.

Генеральний директор також розповів, за яким принципом працює очисне фільтрувальне обладнання: «Гарячі газові потоки збираються у одній трубі, де скроплюються водою, після чого важкі частини випадають в осад, відтак відходи згорають у потужному котлі під температурою 1000 °С. В кінці 2018 року очисне обладнання запустили, а тоді аналізували його роботу, налаштовували та досліджували ефективність очистки. І були приємно здивовані – адже у атмосферу тепер ми випускаємо дуже чисте повітря». Щоб переконатися у ефективності роботи очисного обладнання порівнювали результати досліджень трьох сторін: безпосередньо перевіряли фахівці підприємства, представники австрійської фірми Scheuch, які налаштовували обладнання, та незалежні екологи. І лише після того, як переконалися у ефективності роботи механізму очистки із трьох незалежних джерел, вирішили поінформувати громадськість. Адже з часу зустрічі народного депутата України Анатолія Диріва  та голови Брошнів-Осадської ОТГ Назарія Іваніва із генеральним директором ТОВ «СВІСС КРОНО» Анджейом Зайонцом, люди із нетерпінням чекали на цю добру звістку.

Як зазначив керівник підприємства, перший етап уже зреалізовано. В майбутньому в планах ще й другий етап облаштування очистки відпрацьованого повітря повного технологічного виробництва. За словами Анджея Зайонца, півтора року тому сучасні фільтри встановили на підприємстві SWISS KRONO SAS у Франції. І такі ж сучасні фільтрувальні установки уже працюють на підприємстві у Брошнів-Осаді.

Про автора

Шепіда Марія

Додати коментар

Натисніть тут, щоб залишити коментар

Бюджет Участі 2019

Бюджет участі

Онлайн черга

Онлайн черга

Молодіжна рада

Молодіжна Рада

Стрічка новин