Cуспільство Актуальне Культура Селищна рада

Фольклорний колектив з Румунії виступив у Брошнів-Осаді

Сьогодні у Брошнів-Осадському Народному домі відбулося яскраве і колоритне єднання двох культур: у вихорі танцю закружляли румуни та українці. Концертна програма пройшла у рамках шостого Міжнародного фольклорного фестивалю етнографічних регіонів України «Родослав», який має на меті відродити автентичні традиції різних українських етнографічних груп та присвячений 100-річчю Соборності України, 90-й річниці ОУН, Дню захисника України, розвитку національної ідеї державності та збереженню міцного генетичного коріння української духовності.
Брошнів-Осадська ОТГ зустріла фольклорний колектив із Румунії хлібом-сіллю та щирими привітаннями. Дарували іноземним гостям українські пісні та хореографічні композиції ансамбль «Женчичок»(керівник Наталія Барнич) та танцювальний колектив «Тайстра» (керівник Бондан Мандроцин). Гучними оплесками глядачі вітали фольклорний колектив «Бахлієцу» (керівник Негу Александра) із румунського м. Ербічені.
За теплу зустріч і незабутні враження організаторам дійства та усім присутнім в залі подякували мер міста Ербічені пан Лунгу та директор театру фольклору м. Івано-Франківськ Уляна Трощук. За яскравий, колоритний і самобутній виступ слова вдячності румунам адресував голова Брошнів-Осадської ОТГ Назарій Іванів.

 

Про автора

Шепіда Марія

Додати коментар

Натисніть тут, щоб залишити коментар

Бюджет Участі 2019

Бюджет участі

Онлайн черга

Онлайн черга

Молодіжна рада

Молодіжна Рада

Стрічка новин

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com