Актуальне Освіта

Географія для випускників по-новому! У Брошнів-Осадському ліцеї відбувся обласний семінар керівників методичних об’єднань

Сьогодні на базі Брошнів-Осадського ліцею пройшов обласний семінар керівників методичних об’єднань учителів географії на тему «Методичні аспекти викладання нового курсу «Географічний простір Землі» у 11 класі.
Учасників семінару оригінально, творчо і колоритно привітав вокальний ансамбль «Женчичок» (керівник Наталія Барнич). Відтак про впровадження освітньої реформи у Брошнів-Осадській ОТГ, про докорінну зміну нового освітнього простору у рамках реалізації програми Нової Української Школи та про інші позитивні зміни у цій галузі після об’єднання гостям розповіла начальник відділу освіти ОТГ Лариса Чалчинська.
Із планом роботи та основними елементами тренінгу «Критичне мислення та уміння розв’язувати проблеми» (за матеріалами Британської Ради «Програма «Ключові уміння 21-го століття») учасників семінару ознайомила методист ОІППО Світлана Подолюк.
Відтак директор ліцею Іван Павлів поділився досвідом організації освітнього процесу у навчальному закладі та безпосередньо продемонстрував, як впроваджується НУШ та в яких умовах навчаються діти. Вчителі направду були вражені побаченим. Цікаву екскурсію у музеї ОУН-УПА провела вчитель історії Стефанія Смик.
Також учасники семінару відвідали та проаналізували урок-практикум з географії в 11 класі на тему «Карта та її елементи », який провела вчитель географії, спеціаліст вищої категорії, Тетяна Верхоляк.
Опісля із методичними рекомендаціями та настановами до учасників семінару звернулася методист ОІППО Світлана Подолюк. Вона виокремила особливості навчання географії у 11 класі за новою програмою та представила навчально-методичне забезпечення курсу.

Про автора

Шепіда Марія

Додати коментар

Натисніть тут, щоб залишити коментар

Бюджет Участі 2019

Бюджет участі

Онлайн черга

Онлайн черга

Молодіжна рада

Молодіжна Рада

Стрічка новин

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com