Cуспільство Актуальне Духовність Культура Селищна рада

ГО «Vita Deo» провела зустріч із людьми з особливими потребами

 

Сьогодні в Народному домі Брошнів-Осади представники молодіжного центру «Vita deo” спільно із БО БФ «Серце Марії» за підтримки очільника Брошнів-Осадської ОТГ Назарія Іваніва організували зустріч з молоддю з особливими потребами Рожнятівського району. Соціальне таксі Брошнів-Осадської ОТГ безоплатно доставило учасників заходу. Таку зустріч молодіжний центр організовує уже вдруге, оскільки молодим людям з особливими фізичними потребами таке спілкування додає неабиякого оптимізму і завзяття.
Зустріч розпочали із молитви та благословення о.Олега Ангельчука. Голова БО БФ «Серце Марії» Любов Гультайчук ознайомила всіх присутніх із діяльністю молодіжного центру та подякувала усім, хто завітав на захід.
У приміщенні молодіжного центру панувала невимушена, позитивна і доброзичлива атмосфера. Учасники зустрічі розмовляли про наболіле, згадували цікаві історії, ділилися досвідом, розповідали про улюблені і захоплюючі заняття, про успіхи і невдачі. А також усі гості заходу взяли участь у цікавих іграх, виконували інтригуючі завдання.
Соціалізація молоді з обмеженими можливостями, це шанс для них реалізувати себе в житті.
Це також згуртовує батьків, вони не відчувають себе самотніми у подоланні життєвих труднощів, обмінюються та збагачуються новими знаннями та ідеями.

Про автора

Yaroslav Rakoveckiy

Додати коментар

Натисніть тут, щоб залишити коментар

Бюджет Участі 2019

Бюджет участі

Онлайн черга

Онлайн черга

Молодіжна рада

Молодіжна Рада

Стрічка новин