Cуспільство Актуальне Медицина Селищна рада

Голова Брошнів-Осадської ОТГ Назарій Іванів закликав усіх, хто повернувся з-за кордону самоізолюватися і поінформувати про свій приїзд

Закликаю мешканців громади, які повернулися з-за кордону, де зафіксовані випадки COVID-19, самоізолюватися на 14 днів і повідомити про самопочуття сімейного лікаря чи на гарячу лінію 👉 – 0673584003 (Брошнів-Осадська міська лікарня). Ви повинні відповідально поставитися до цих тимчасових обмежень карантину та уважно стежити за станом свого здоров’я, адже ваша відповідальна поведінка може захистити життя сотень людей. Пам’ятаймо, КАРАНТИН – це велика відповідальність, яка покладається на кожного з Нас!!!
❗️ А також нагадую, що за порушення санітарних правил і норм самоізоляції передбачена адмінінстративна та кримінальна відповідальність.
❗️  Верховна Рада України на позачерговому засіданні у вівторок, 17 березня, ухвалила Закон про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (Covid-19). Закон передбачає адміністративну та кримінальну відповідальність для людей, які можуть бути заражені коронавірусом, за самовільне залишення ними місця самоізоляції (карантину). За такі дії передбачено штраф від 17 тис. до 34 тис. гривень.
❗️ Крім того, Рада у Кримінальному кодексі посилила відповідальності за порушення санітарних правил і норм, якщо таке порушення призвело до поширення захворювання. Штраф за такі дії вирішили збільшити з 1700 гривень до 17-51 тис. гривень.
Статтею 325 Кримінального кодексу України передбачено обмеження волі на термін до трьох років, або позбавлення волі до трьох років за порушення санітарних правил та норм, якщо таке порушення призвело до поширення захворювань. Залишається положення про позбавлення волі від 5 до 8 років, якщо такі дії спричинили загибель людей чи інші тяжкі наслідки
✅ А також дуже прошу всіх свідомих і небайдужих мешканців громади повідомляти мене в приватних повідомленнях про осіб, які прибули зі-за кордону, щоб із цими людьми провести роз’яснювальну роботу щодо необхідності самоізоляції та поінформували їх, як діяти в випадку проявів симптомів хвороби. Анонімність гарантована. А якщо Вам відомі випадки свідомого порушення вимог та правил карантину – телефонуйте за номером – 👉 +38 097 800 01 49 (Поліцейська станція Брошнів-Осадської ОТГ)
❗️Подбаймо про безпеку Вашого здоров’я та здоров’я Ваших рідних!!! Зупинімо коронавірус РАЗОМ! Хай береже нас Господь Бог!!!

Бюджет Участі 2019

Бюджет участі

Онлайн черга

Онлайн черга

Молодіжна рада

Молодіжна Рада

Стрічка новин