Cуспільство Актуальне Виконавчий комітет Селищна рада

Голова Брошнів-Осадської ОТГ прозвітував перед громадою про роботу у 2019 році

Голова Брошнів-Осадської ОТГ Назарій Іванів прозвітував про роботу у 2019 році перед громадою Брошнів-Осадської ОТГ та селища зокрема. У своєму виступі акцентував увагу на головних досягненнях року та говорив про плани на майбутнє. Очільник громади виокремив масштабні проекти, які з Божою допомогою вдалося розпочати та реалізувати, говорив про важливі реформи та напрацювання. У 2019 р. направду чимало зроблено у сфері будівництва: це спорткомплекс у Брошнів-Осаді, міст та амбулаторія у Креховичах, каналізація у с. Брошнів. Реалізацію цих масштабних проектів вдалось розпочати за сприяння народного депутата України VII та VIII демократичних скликань Антолія Диріва.
Частково ремонтували дороги у всіх населених пунктах ОТГ. Створено новий освітній простір у чотирьох закладах загальної середньої освіти територіальної громади. У Креховичах та с. Брошнів відкрили сучасні спортивні майданчики зі штучним покриттям. Активно впроваджуються заходи з енергозбереження у Брошнів-Осадському ліцеї. У селищі наведено благоустрій прибудинкових територій багатоквартирних житлових будинків, де подвір’я викладено бруківкою. У Брошнів-Осаді на масиві Автоматика запрацювала нова сучасна насосна станція, а на вул. Українська – каналізаційна мережа. А також виготовлено проект на каналізування масиву Шухевича.
Назарій Іванів зосередив увагу на освіті, культурі, медицині, розповів про розвиток спортивного життя громади, про житлово-комунальне господарство та інші сфери життєдіяльності громади.

Бюджет Участі 2019

Бюджет участі

Онлайн черга

Онлайн черга

Молодіжна рада

Молодіжна Рада

Стрічка новин