Cуспільство Актуальне Освіта Селищна рада

Харчування учнів у Брошнів-Осадській ОТГ– на контролі!

Сьогодні пройшла нарада із керівниками закладів загальної середньої освіти Брошнів-Осадської ОТГ та підприємцями, які надають послуги з організації харчування для учнів ліцею та гімназій. До слова, харчуванню школярів у в ОТГ приділяється особлива увага, адже це важливий критерій здоров’я дошкільнят та учнів. З ініціативи голови Брошнів-Осадської ОТГ Назарія Іваніва уже другий рік поспіль учні молодших класів, 1-11 класів пільгових категорій та діти, які потрапили у складні життєві обставини, у закладах освіти ОТГ харчуються безоплатно. Окрім того капітально відремонтовано харчоблок ЗДО «Шовкова косиця», який більше 30 років не бачив ремонту. Відповідно за це приміщення взялися першочергово. Адже одним із пріоритетів місцевої влади є забезпечення якісним і безпечним харчуванням учнів і дошкільнят.
Нарада була організована за результатами всеукраїнської селекторної наради з питань безпечності харчування в закладах дошкільної та загальної середньої освіти, яку в кінці жовтня провів Прем’єр-міністр України. Начальник відділу освіти селищної ради ОТГ Лариса Чалчинська ознайомила директорів та підприємців з основними напрямками роботи у сфері організації харчування учнів, говорила про зміни у законодавстві у галузі безпечності харчових продуктів, виокремила вимоги санітарного законодавства. За словами керівника відділу освіти, правильно організоване харчування має велике значення для нормального фізичного та нервово-психічного розвитку дітей, підвищує їх працездатність, витривалість, стійкість до несприятливих факторів зовнішнього середовища, інфекційних та інших захворювань.
Головний спеціаліст відділу освіти селищної ради Валентина Гопайнич наголосила, що при оголошенні тендеру одним із вагомих критеріїв буде наявність у підприємців працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід, наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору, а також перелік документів, що підтверджують інформацію учасників про відповідність їх таким критеріям.
Реалізація усіх поставлених завдань, задумів та планів обов’язково сприятиме удосконаленню системи харчування, яке має бути, насамперед, якісним та безпечним. Ці критерії і є орієнтиром при будь-яких змінах чи нововведеннях. А ще дуже важливо, що найбільше полюбляють їсти діти, щоб обід був не «для галочки» – а на користь здорв’ю юних мешканців громади.

Про автора

Шепіда Марія

Додати коментар

Натисніть тут, щоб залишити коментар

Бюджет Участі 2019

Бюджет участі

Онлайн черга

Онлайн черга

Молодіжна рада

Молодіжна Рада

Стрічка новин

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com