Cуспільство Актуальне Селищна рада

І знову успіх: Брошнів-Осадська ОТГ серед кандидатів на отримання допомоги від Програми «U-LEAD з Європою» у створенні ЦНАПу

У березні команда напряму з покращення якості адміністративних послуг Програми «U-LEAD з Європою» оголосила відбір для надання допомоги на модернізацію та створення Центру надання адмінпослуг. Комісія з відбору Програми «U-LEAD з Європою», у складі експертів Програми, представників Мінрегіону та Мінекономрозвитку проаналізувала майже 250 заявок від органів місцевого самоврядування, які були допущені до розгляду, та відібрала 150 кандидатів до участі в Програмі, серед яких і Брошнів-Осадська ОТГ. ЦНАП буде створено за європейськими стандартами, а допомогу в реконструкції інтер’єру, в оснащенні центру меблями та сучасною технікою зі спеціалізованим програмним забезпеченням громаді надаватиме Програма «U-LEAD з Європою».Основне завдання проекту – надати мешканцям громади доступ до якісних адмінпослуг у форматі «єдиного вікна».Починаючи з 21 травня 2018 року з кожною громадою зі списку будуть індивідуально контактувати уповноважені спеціалісти Програми. Протягом травня-липня 2018 року для кожної громади буде складено детальне технічне завдання із зобов’язаннями громади і Програми.

Як зазначають на офіційному сайті Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, до квітня 2020 року буде здійснена підтримка до 600 громад для модернізації та створення Центрів надання адмінпослуг.

Про автора

Шепіда Марія

Додати коментар

Натисніть тут, щоб залишити коментар

Бюджет Участі 2019

Бюджет участі

Онлайн черга

Онлайн черга

Молодіжна рада

Молодіжна Рада

Стрічка новин