Cуспільство Актуальне Виконавчий комітет Економіка Селищна рада

Із Днем селища та з Днем працівників лісу!

Сьогодні ми святкуємо День селища Брошнів-Осада та День працінків лісу. Це традиційне подвійне свято –  символ родинного єднання. Історично Брошнів-Осада є одним із найпотужніших деревообробних осередків Прикарпаття. Саме тому День народження селища нероздільно пов’язаний із професійним святом працівників лісового господарства. Шановні лісівники, ми дякуємо Вам за охорону, збереження та раціональне використання одного з найбільших природних багатств – лісу, найціннішого сировинного джерела і потужного екологічного фактору. Переконані, що ви й надалі робитимете гідний внесок в економічний розвиток нашої держави та збереження її природних багатств.

Також ми з вдячністю згадуємо всіх, хто творив історію Брошнів-Осади, збагачував його традиції, розбудовував, боронив від ворога, віддав своє життя за нашу державу. Брошнів-Осада  славиться своїми людьми — талановитими, щирими, добрими й працездатними, які створюють його матеріальне й духовне сьогодення та майбутнє. Саме завдяки вашим старанням, умілим рукам, натхненній праці  живе і розвивається наша ОТГ. Рік, що минув, ще більше нас об’єднав у спільних завданнях, планах і задумах. Брошнів-Осадська ОТГ серед кращих в області і в Україні. І за це дякуємо кожному з Вас! Адже в єдності ми досягнемо іще вагоміших результатів у поліпшенні життя людей, примножимо успіхи і досягнення, зробимо нашу громаду кращою, заможнішою, привабливішою.

Дорогі брошнівосадці, мешканці ОТГ, працівники та ветерани лісової галузі! Дякуємо кожному з вас за все, що ви зробили та робите для громади. Бажаємо міцного здоров’я, родинного щастя, благополуччя і здійснення найзаповітніших бажань. Божого вам благословення  та нових звершень.
Нехай наша Брошнів-Осадська ОТГ процвітає!

Голова Брошнів-Осадської ОТГ Назарій Іванів, депутати та виконавчий комітет.

Бюджет Участі 2019

Бюджет участі

Онлайн черга

Онлайн черга

Молодіжна рада

Молодіжна Рада

Стрічка новин