Cуспільство Актуальне Виконавчий комітет Медицина Селищна рада

КАРАНТИН – це велика відповідальність, яка покладається на кожного з Вас!!!

У зв’язку із пандемією коронавірусу у світі і задля максимального унеможливлення поширення цього вірусу в Україні Кабінет міністрів постановою від 16 березня заборонив проведення масових заходів за участі понад 10 осіб та роботу закладів громадського харчування, торговельно-розважальних центрів та інших громадських місць. А 17 березня народні депутати ухвалили законопроєкт, в якому, зокрема, передбачається адміністративна і кримінальна відповідальність за порушення режиму обсервації, за умисне зараження коронавірусом.
До уваги жителів Брошнів-Осадської ОТГ!!! Наполегливо закликаємо виконувати усі вимоги, настанови і чітко дотримуватись усіх заборон щодо унеможливлення поширення небезпечної інфекції та з метою Вашої безпеки і безпеки ваших рідних і близьких! Адже карантин – це не просто канікули або відпустка, а велика відповідальність,  яка покладається на кожного з Вас. Аби ці обмеження були дійсно ефективними, варто якомога більше залишатися вдома, вчитися або працювати дистанційно, не користуватися громадським транспортом та максимально зменшити контакти із людьми.
Ми закликаємо Вас бути свідомими, утриматися від зайвих активностей, поїздок і зустрічей, та проводити більше часу вдома. Час карантину — не привід їхати з дітьми до бабусі, провідати усіх родичів, зустрітися з друзями. Ваші бабусі та дідусі, батьки, родичі старшого віку або особи з хронічними захворюваннями перебувають в зоні високого ризику. Будьмо свідомими і обачними! Подбаймо про безпеку Вашого здоров’я та здоров’я Ваших рідних!!! Зупинімо коронавірус РАЗОМ! Хай береже нас Господь Бог!!!

Бюджет Участі 2019

Бюджет участі

Онлайн черга

Онлайн черга

Молодіжна рада

Молодіжна Рада

Стрічка новин