Cуспільство Актуальне Духовність Селищна рада

Керівники Франківського Карітасу поділились досвідом соціального служіння із представниками Брошнів-Осадської ОТГ

Сьогодні у міській бібліотеці Брошнів-Осадського Народного дому керівник БФ „Карітас” Івано-Франківської УГКЦ отець Володимир Чорній та виконавчий директор  фонду Наталія Козакевич зустрілися за круглим столом із працівниками селищної ради ОТГ, освітянами та представниками  БО «Серце Марії» з метою  активізації роботи у сфері протидії торгівлі людьми та налагодження соціального служіння для малозабезпечених, хворих, літніх осіб та інших людей, які потребують опіки і допомоги.

«….Ці потребуючі, немічні люди, які опинилися у складних життєвих обставинах – є для нашого спасіння. Ми повинні в цьому побачити руку Божу, яка подається для нашого спасіння, бо допомагаючи потребуючим, ми спасаємося…», – наголосив о. Володимир та пояснив у чому ж полягає наступний актуальний проект Карітасу, –  «Нашим завданням є сформувати в кожній парафіяльній громаді відповідальних і активних вірян, які б здійснювали соціальне служіння для потребуючих на місцях, зокрема для хворих, сиріт, воїнів АТО, осіб похилого віку, інвалідів, безхатченків та інших, котрі простягають руку і просять допомоги».

Про торгівлю людьми, як про один із викликів сучасності, говорила виконавчий директор  Карітасу Наталія Козакевич. Статистичні показники просто вражають і насторожують, адже, буває, ми навіть і не здогадуємося, що у нашій громаді є люди, які потрапили у пастку трудового рабства. «Торгівля людьми за прибутковістю займає 3-є місце після торгівлі зброєю і наркотиками. Наше завдання виявити таких людей, щоб їм допомогти матеріально, психологічно, із лікуванням, а також щоб застерегти і вберегти від небезпеки», – зазначила Наталія Козакевич, а також наголосила, що освітяни мають проводити роз’яснювальну роботу серед молоді,

Про напрацювання у соціальній сфері розповіла заступник голови Брошнів-Осадської ОТГ Наталія Олексюк та подякувала керівництву Карітасу за співпрацю.

Наступний крок у співпраці – навчальні тренінги для службовців ОТГ. А для населення – широкомасштабна превентивна робота та поширення інформаційних матеріалів, як не потрапити у пастку або як отримати допомогу у разі потрапляння в ситуацію торгівлі людьми.

Проект «Впровадження Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в тому числі дітьми в Івано-Франківській області» діє за підтримки Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні IOM Ukraine, за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Міністерства закордонних справа, торгівлі й розвитку Канади (DFATD) та Міністерства закордонних справ Норвегії у партнерстві з Департаментом соціальної політики Івано-Франківської ОДА.

Про автора

Шепіда Марія

Додати коментар

Натисніть тут, щоб залишити коментар

Бюджет Участі 2019

Бюджет участі

Онлайн черга

Онлайн черга

Молодіжна рада

Молодіжна Рада

Стрічка новин