Креховицька гімназія

Адреса: 77610, вул. Шевченка, 89, с. Креховичі, Івано-Франківська обл.

 Директор Креховицької гімназії  – Сем’янчук Галина Євстахіївна

Телефон: (03474) 45-7- 00

У 1974 р. в с. Креховичі було відкрито новозбудовану школу, а 1991р. здійснено прибудову. Такою школа залишається і досі. Загальна площа загальноосвітнього закладу становить 2309м. кв.
У школі діє спортивний зал, їдальня, бібліотека , кабінет духовності та музей історії села. На території  закладу розташований пам’ятник учасникам національно-визвольної боротьби за Українську державність. Наша школа це школа з хорошими традиціями та багаторічними напрацюваннями педагогів.

Учні та педагогічний колектив Креховицької гімназії.
Протягом останніх років кількість учнів істотно не змінюється. В загальноосвітньому закладі  на цей час час навчається 162 учні. В середньому наповнюваність класів становить 18 учнів. У гімназії працюють 24 педагогічні працівники.
Педагогічне кредо школи: Навчати та виховувати так , щоб у кожному дитячому серці  запалити вогник пізнання, мислення, добра.

Особлива увага у загальноосвітньому закладі приділяється позакласній виховній роботі.
З цією метою у закладі створені: вокальний, танцювальний, волейбольний гуртки. Діяльність яких спрямована на виховання гармонійної особистості , формування почуття патріотизму. наполегливості, організованості дисципліни. Керівник вокального гуртка – вчитель музичного мистецтва Івашків Володимир Васильович

Бюджет Участі 2019

Бюджет участі

Онлайн черга

Онлайн черга

Молодіжна рада

Молодіжна Рада

Стрічка новин

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com