Cуспільство Актуальне Селищна рада

Легалізація зайнятості – це захист прав застрахованих осіб

Сьогодні роботодавці Брошнів-Осадської ОТГ взяли участь у розширеному семінарі на тему «Легалізація зайнятості та заробітної плати», який організували представники Рожнятівської районної філії обласного центру зайнятості. Директор районної філії ОЦЗ Надія Атаманчук лаконічно і вичерпно охарактеризувала сучасний ринок праці та виокремила соціальні послуги служби зайнятості роботодавцям, а також розповіла про сучасні форми та методи у підборі персоналу.

Про безпеку праці – як обов’язкову умову, яка має гарантувати життя та здоров’я людини, що працює говорила начальник відділу з питань праці та сім’ї  УСЗН РДА Надія Христонько. Фахівець зазначила, що Закон України «Про охорону праці» визначає основні положення щодо реалізації конституційного права працівників на охорону їх життя і здоров’я у процесі трудової діяльності, безпечні здоров’ю умови праці.

Стан виробничого травматизму за 9 місяців у ОТГ та на Рожнятівщині проаналізувала начальник Долинського відділення Фонду соціального страхування України в Івано-Франківській області Людмила Тисяк. А головний спеціаліст-страховий експерт з охорони праці Ігор Цюк розповів про порядок розслідування та ведення обліку нещасних випадків.

Начальник Рожнятівського відділу обслуговування громадян головного управління ПФУ і Івано-Франківській області Олександра Кузик розповіла можливості сучасного формату онлайн – сервісів, що дозволяє пенсіонерам, постійно бути в курсі новацій у сфері пенсійного забезпечення, вирішити, не виходячи з дому, різноманітні питання пенсійного забезпечення, замовити й отримати довідки тощо. За допомогою електронного сервісу можна подати заяву на призначення або перерахунок пенсії, звернутися за консультацією до фахівців, замовити і роздрукувати потрібні довідки.

Відтак фахівці дали вичерпні відповіді на усі запитання, які цікавили учасників семінару.

Підбиваючи підсумки зустрічі директор районної Рожнятівської філії ОЦЗ Надія Атаманчук  за дієве соціальне партнерство.

Про автора

Шепіда Марія

Додати коментар

Натисніть тут, щоб залишити коментар

Бюджет Участі 2019

Бюджет участі

Онлайн черга

Онлайн черга

Молодіжна рада

Молодіжна Рада

Стрічка новин