Cуспільство Актуальне Освіта Селищна рада

Логотип Брошнів-Осадського ліцею обирали з понад півсотні робіт. Переможцем став мешканець селища Володимир Кульматицький

Розпорядженням голови Брошнів-Осадської ОТГ було оголошено конкурс на розробку логотипу ліцею. Впродовж двох тижнів було подано на розгляд комісії більше півсотні ескізів. За перемогу змагався 31 учасник. Особливо активними конкурсанти стали у останні дні подачі заявок. Досить цікаві і креативні ідеї пропонували учні, їхні батьки, випускники ліцею, корінні мешканці селища. Були представлені як індивідуальні так і сімейні роботи. Вразили не тільки активність учасників, але й оригінальність ідей та фантазій. Серед розмаїття концепцій та цікавих проектів не просто було обрати найкращий ескіз, який би став брендом навчального закладу селища. Тому окрім призових трьох місць члени комісії виокремили ще дві роботи ліцеїстів, які на правду варті уваги – це ескізи Вадима Ротара та Марини Хімій.

Отож за результатами оцінювання визначено призерів та переможців.

Два треті призові місця зайняли роботи школяра Романа Божовського та колишнього випускника ліцею Олександра Мацевка.

Два другі призові місця комісія присудила жителю селища Роману Вишневському та учениці ліцею Христині Шепіді.

А переможцем став колишній випускник Брошнів-Осадського ліцею, мешканець селища Володимир Кульматицький. Саме його робота і буде розміщена на фасаді Брошнів-Осадського ліцею і стане брендом навчального закладу.

Бюджет Участі 2019

Бюджет участі

Онлайн черга

Онлайн черга

Молодіжна рада

Молодіжна Рада

Стрічка новин

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com