Cуспільство Актуальне Медицина Селищна рада

Маски та інформаційні листівки для населення і тестування на коронавірус. Пройшла чергова сесія селищної ради ОТГ

Відбулося чергове пленарне засідання сесії селищної ради Брошнів-Осадської ОТГ. З метою дотримання умов та вимог карантину цього разу сесія проходила у Народному домі у просторому концертному залі. Обранці громади були в захисних масках та розмістилися так, щоб зберігати необхідну дистанцію.

Голова Брошнів-Осадської ОТГ Назарій Іванів  поінформував депутатський корпус про заходи, які проводяться задля протидії поширенню коронавірусу. Очільник громади наголосив, що у цей складний час ми зобов’язані чітко і відповідально дотримуватися усіх вимог карантину. А також Назарій Іванів повідомив, що за кошти резервного фонду бюджету Брошнів-Осадської ОТГ для населення ОТГ закуплено 8000 масок та 300 тестів для виявлення короновірусної інфекції. А ще з метою інформування населення розроблено листівки з інструкцією та рекомендаціями, як поводитись в умовах карантину, щоб не заразитись коронавірусною інфекцією, які ПП «Таля» надрукувало безоплатно. Як зазначив Назарій Іванів, з метою непоширення коронавірусу у громаді ближчим часом буде проведено тестування в першу чергу тих осіб, які повернулися з-за кордону, а також тих, в кого будуть явно виражені симптоми небезпечної хвороби за призначенням сімейного лікаря. Голова ОТГ повідомив, що наразі триває збір коштів на рахунок Брошнів-Осадської міської лікарні, на придбання апарату штучної вентиляції легень (ШВЛ) та комплектуючих до нього, станом на 31 березня 14 год зібрано 176 003,60 грн.

Під час пленарного засідання депутати прийняли Програму розвитку пластового руху на теренах Брошнів-Осадської ОТГ  на 2020-2023 роки. А також позитивним голосуванням затвердили Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Брошнів-Осадської  селищної ради об’єднаної територіальної громади. Також депутатський корпус позитивним голосування затвердив блок земельних питань.

Після пленарного засідання депутатам роздали пакунки із масками та листівками для жителів Брошнів-Осади, Крехович, Кадобної та с. Брошнів.

Бюджет Участі 2019

Бюджет участі

Онлайн черга

Онлайн черга

Молодіжна рада

Молодіжна Рада

Стрічка новин