Cуспільство Актуальне Виконавчий комітет Медицина Оголошення Селищна рада

Медустанови ОТГ переходять на особливий режим роботи

Шановні жителі Брошнів-Осадської ОТГ!
ПОВІДОМЛЯЄМО: від завтра планові огляди та консультації сімейних лікарів не проводитимуться. Міністерству охорони здоров’я доручено тимчасово припинити планову госпіталізацію, крім невідкладних та термінових випадків, та максимально підготуватись до прийому та лікування інфікованих хворих у тяжких станах.
«Міністерству охорони здоров’я забезпечити тимчасове припинення проведення планових заходів щодо госпіталізації та планових операцій, крім термінових і невідкладних”, – ідеться в постанові уряду № 215 від 16 березня.
Отож у рамках протиепідемічних заходів з метою не поширення небезпечної інфекції, вірусу COVID-19, на території громади Брошнів-Осадська міська лікарня та її структурні підрозділи (ФАПи та амбулаторія) в час карантину працюватимуть в посиленому режимі та максимальній готовності.
Задля особистої безпеки та безпеки ваших рідних наполегливо просимо не відвідувати медзаклади ОТГ без екстрених на те причин. Пацієнти, які планували звернутись на консультативний прийом, за можливості просимо перенести плановий огляд на час після карантину. Але наголошуємо, що перененосити візит до лікаря повинні лише ті пацієнти, які не мають гострої необхідності консультації у спеціаліста і відтермінування не нанесе шкоди вашому здоров’ю.
Дякуємо за розуміння!!! Бережіть себе і своїх рідних!!! І хай береже нас Господь!!!

Бюджет Участі 2019

Бюджет участі

Онлайн черга

Онлайн черга

Молодіжна рада

Молодіжна Рада

Стрічка новин