Cуспільство Актуальне Медицина Селищна рада

Мешканці Брошнів-Осадської ОТГ можуть безоплатно лікуватися у районних лікарнях Калуша та Рожнятова. А за що доведеться платити?

Ще минулого року голова ОТГ Назарій Іванів, міський голова Калуша Ігор Матвійчук та голова Рожнятівської районної ради Василь Рибчак уклали договір про надання безоплатних медичних послуг жителям Брошнів-Осадської ОТГ у Калуській ЦРЛ (Підгірки), Районній лікарні (вул. Каракая, 25) та Рожнятівській ЦРЛ.

Усі пацієнти, які підписали декларації зі своїми лікарями у медустановах Брошнів-Осадської ОТГ, отримають не тільки гарантований пакет безоплатних медичних послуг, але й, при потребі, скерування до вузькопрофільного спеціаліста.
Якщо ж у Брошнів-Осадській міській лікарні немає певного виду послуг чи медобладнання, у Калуській Районній лікарні (вул. Каракая, 25) чи Рожнятівській ЦРЛ нададуть вторинну медичну допомогу безоплатно за наявності направлення від медзакладів Брошнів-Осадської ОТГ (Брошнівська міська лікарня, Амбулаторія в с. Креховичі та ФАПи в с. Кадобна та с. Брошнів). Благодійні внески жителі Брошнів-Осадської ОТГ не платитимуть. Обстеження, медичні послуги включно з медикаментами на невідкладну допомогу, обстеження згідно з клінічними протоколами (крім дороговартісної діагностики та аналізів), харчування у лікарнях для мешканців Брошнів-Осадської ОТГ є безоплатними. Отож за консультацію вузькопрофільного спеціаліста і за стаціонарне лікування пацієнти не платитимуть.
У Калуській ЦРЛ (Підгірки) безоплатні вище перелічені медичні послуги (крім дороговартісного обстеження та аналізів) надаються ТІЛЬКИ ПІД ЧАС СТАЦІОНАРНОГО ЛІУКУВАННЯ, за наявності направлення. А от одноразові консультації – платні.
Якщо ж вам пропонуватимуть заплатити за перелічені вище медпослуги, одразу ж телефонуйте за номером 0 66 60 389 18 (заступник голови Брошнів-Осадської ОТГ Наталія Олексюк), або у письмовій формі звертайтеся у Брошнів-Осадську селищну раду.

Онлайн черга

Онлайн черга

Стрічка новин