Cуспільство Культура Освіта

“На чай до директора”

Сьогодні у клубі Брошнівського ліцею відбувся загальноліцейний захід “На чай до директора”, на який було запрошено 86 батьків учнів, що проявили себе у навчанні, брали активну участь у художній самодіяльності ліцею та спортивних заходах.
Ця зустріч уже стала доброю традицією, та щороку кількість запрошених збільшується.Саме так неординарно працівники ліцею заохочують учнів до навчання, опанування професії, тим самим урізноманітнюють студентські роки. І батьки задоволені, бо слова підтримки та подяки заряджають їхні серця оптимізмом і завзяттям. Ведучі свята розповідали чимало цікавого і нового про професії, які учні опановують у навчальному закладі. Класні керівники та майстри виробничого навчання говорили багато хорошого про своїх вихованців, кожного ліцеїста називаючи поіменно. А юні обдарування здивували аудиторію своїми здібностями і талантами. Учні декламували вірші, колядували, щедрували, віншували, співали та дивували акторською грою. Під час концерту вдячні глядачі аплодували та смакували гарячим чаєм із солодощами, які юні кулінари та їхні наставники приготували власноруч до святкового столу. Директор Брошнівського ПЛПЛ Віра Іванів висловила слова вдячності батькам і учням за хороший результат тісної співпраці педагогічному колективу, які уже стали великою дружньою родиною. Батьків нагороджували грамотами за відмінне виховання своїх дітей .

ороку кільстість запрошених збільшується.Саме так неординарно працівники ліцею заохочують учнів до навчання, опанування професії, тим самим урізноманітнюють студентські роки. І батьки задоволені, бо слова підтримки та подяки заряджають їхні серця оптимізмом і завзяттям. Ведучі свята розповідали чимало цікавого і нового про професії, які учні опановують у навчальному закладі. Класні керівники та майстри виробничого навчання говорили багато хорошого про своїх вихованців, кожного ліцеїста називаючи поіменно. А юні обдарування здивували аудиторію своїми здібностями і талантами. Учні декламували вірші, колядували, щедрували, віншували, співали та дивували акторською грою. Під час концерту вдячні глядачі аплодували та смакували гарячим чаєм із солодощами, які юні кулінари та їхні наставники приготували власноруч до святкового столу. Директор Брошнів-Осадського ПЛПЛ Віра Іванів висловила слова вдячності батькам і учням за хороший результат тісної співпраці педагогічному колективу, які уже стали великою дружньою родиною. Батьків нагороджували грамотами за відмінне виховання своїх дітей .

Онлайн черга

Онлайн черга

Стрічка новин