Актуальне Виконавчий комітет Освіта Селищна рада

Нагородили обдарованих дітей та затвердили масштабні проекти: відбулася ХVІІ сесія селищної ради Брошнів-Осадської ОТГ

Засідання чергової сесії селищної ради пройшло у актовому залі Брошів-Осадського ліцею. Виступ вокального ансамблю «Женчичок» налаштував депутатів на плідну і завзяту роботу. Перед затвердженням порядку денного голова Брошнів-Осадської ОТГ Назарій Іванів вручив талановитим учням грамоти і солодощі, та подякував їхнім наставникам за високі результати роботи. Також ці діти з червня отримуватимуть стипендію протягом року. Отримавши заряд позитивних емоцій, депутати приступили до роботи: розглянули 37 важливих питань порядку денного та прийняли позитивні рішення.

Обранці громади затвердили масштабні проекти:  будівництво моста та спортивного майданчика зі штучним покриттям у с. Креховичі, реконструкція очисних у Брошнів-Осаді, будівництво каналізаційних мереж та споруд на них в с. Брошнів, реконструкція з добудовою приміщень спортивного залу, їдальні, актової зали, майстерні та класних кімнат до Кадобнянської гімназії, будівництво спорткомплексу, полігону ТПВ із влаштуванням сміттєсортувальної лінії у Брошнів-Осаді, придбання сучасного медобладнання для Брошнів-Осадської лікарні – та подали їх  на розгляд для фінансування з Державного фонду регіонального розвитку.

Заслухавши звіт керівника Брошнів-Осадської ДЮСШ Романа Мельника про досягнення та напрацювання за перший рік роботи з часу створення спортшколи, депутати схвально оцінили його роботу та високі результати юних спортсменів, після чого одноголосно продовжили термін дії контракту по 31 грудня 2020 року.

Опісля депутатський корпус затвердив перелік послуг, які надаватиме ЦНАП та надали дозвіл на облаштування канатної системи «Мотузковий парк»( проект БО «Серце Марії»).

Відтак позитивним голосуванням депутати погодили блок земельних питань.

Завершили засідання на мажорній ноті: усіх жінок привітали із прийдешнім святом весни – 8 березня –  очільник ОТГ Назарій Іванів та перший заступник голови Богдан Мельник  вручили червоні тюльпани.

Після пленарного засідання директор ліцею Іван Павлів показав капітально відремонтовані приміщення ліцею. Депутати на правду були вражені такими кардинальними змінами.

Онлайн черга

Онлайн черга

Стрічка новин