Актуальне Виконавчий комітет Селищна рада

Не паліть траву!

Шановні мешканці Брошнів-Осадської ОТГ, не випалюйте суху торішню траву!
Не завдавайте шкоди здоров’ю людей і навколишньому середовищу!Також, може призвести до масштабних пожеж і невиправних наслідків!
Адже загрози чималі і пов’язані вони не лише з забрудненням грунтів чи загибеллю тварин і птахів, які гніздяться у траві, а перш за все мають шкідливий вплив на здоров’я і життя людей.
Під час випалювань гине насіння рослин як на землі, так і під землею. Виживає, як правило, найгрубша трава і бур’ян, заглушаючи при цьому ослаблену іншу флору.
Випалювання наносить пряму шкоду й здоров’ю людини. Токсини, які виділяються під час горіння рослин та інших речовин провокують виникнення хворіб, зокрема дихальної системи та ін. тяжкі недуги. До того ж в покладах сухої трави часто таїться сміття, небезпечне для спалювання. Трав’яні пожежі є одним з головних джерел викидів в атмосферу вуглекислого газу.
Тому, шановні жителі Брошнів-Осадської ОТГ, під час прибирання своїх присадибних ділянок і городів Брошнів-Осадська селищна рада наполегливо закликає не спалювати листя, рослинність, сухостій, тощо. Нагадуємо, що це заборонено законодавством України та передбачає адміністративну і кримінальну відповідальність з відповідним накладенням штрафів. А Брошнів-Осадська селищна рада ОТГ зберігає за собою право штрафувати за такі правопорушення. Ще минулого року виконавчий комітет прийняв рішення про заборону спалювання листя, залишків сухої рослинності та побутових відходів на території Брошнів-Осадської ОТГ.
Запам’ятайте, суха торішня трава – не сміття, а частина екосистеми створена самою природою. Ті, хто стверджують що спалювати траву корисно помиляються самі і вводять в оману інших.

Онлайн черга

Онлайн черга

Стрічка новин